No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#148Een schommelstoel, bentwood met cannage, in de stijl van Thonet.
#531Een pendule van verguld metaal.
#362Een butlerspiegel met vergulde houten omlijsting.
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#335Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
#413The estate of Keith HaringThe Keith Haring coloring book, 1992, en My first coloring book, 1993, uitgegeven door the estate of Keith Haring.
The Keith Haring coloring book, 1992, and My first coloring book, 1993, published by the estate of Keith Haring.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#239Jos HendrickxPeriod: 196-1971“Zittende figuur”, een tekening, zwart krijt op papier, gemonogrammeerd JH.
"Sitting figure," a drawing, black chalk on paper, monogrammed JH.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.26 ct.No longer availableDim. 2.92 gEstimate: € 280 / 300