Other lots by Lladro
-
#48Lladro
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#46Lladro
Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1983. Enkele kleine beschadigingen.
Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté en bas de 1983. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 35/45 -
#45Lladro
“Jongen met kruiwagen”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Garçon avec brouette". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#43Lladro
“Jonge vrouw met eenden”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Jeune femme aux canards". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#42Lladro
“Meisje met kat”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1977.
"Fille au chat". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 35/45 -
#39Lladro
“Meisje met bloempot”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1983.
"Fille au pot de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983 en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#38Lladro
“Jongen met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Garçon au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 35/45
Similar lots by type
-
#34
Vijf borden met geaccoleerde en geribde vleugel met blauw op witte decors. Doornik, XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq assiettes à aile lisse et nervurée à décors bleu sur blanc. Tournai, XIXe siècle. Eclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 70/90 -
#7
“Pijproker met bloemen”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
« Fumeur de pipe avec des fleurs ». Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#69
Een porseleinen koffieservies met een bloemenmotief bestaande uit; twaalf schoteltjes en acht koffiekoppen, een koffiepot, een suikerpot zonder deksel en een melkpotje.
Un service à café en porcelaine avec un motif floral composé de douze soucoupes et huit tasses à café, une cafetière, un sucrier sans couvercle et un pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 35/45 -
#13
“Dame in een koets”. Een porseleinen groep van Capodimonte. Gemerkt.
« Dame en calèche ». Un groupe en porcelaine de Capodimonte. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. 27 x 43 x 18 cmEstimate: € 50/70 -
#44NAO by Lladro
Een hondje van meerkleurig Spaans porselein.
Un chien de porcelaine espagnole multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/45 -
#6
“Visser met hond”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Pêcheur au chien". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#11
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met diverse personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine multicolore à décor de personnages variés. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 35/45 -
#3
“Man met pijp op een ezel”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Homme avec une pipe sur un âne". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 36 x 23 x 13 cmEstimate: € 35/45 -
#70Langenthal, Zwitserland
Een servies van wit en gekleurd porselein mat appels in het decor bestaande uit; drie grote schalen, twee fruitschalen, twee langwerpige schalen, drie terrines, twee theetasjes met één ondertas, een theepot. Eén ondertas en het deksel van de theepot zijn stuk.
Un ensemble de pommes blanches et colorées en porcelaine mate dans le décor composé de; trois grands bols, deux coupes à fruits, deux bols allongés, trois terrines, deux sachets de thé avec une soucoupe, une théière. Une soucoupe et le couvercle de la théière sont cassés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#41Royal Limoges
Twee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.
Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 35/45 -
#16
Een lot schotels van meerkleurig porselein en aardewerk waarvan één onderaan gemerkt. Villeroy & Boch.
Lot de plats multicolores en porcelaine et faïence dont l'un est marqué en bas Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø 24 - 43 cmEstimate: € 35/45 -
#99Goebel, Germany
Een admiraalvlinder van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 35003. Gaaf.
Un papillon amiral en porcelaine multicolore. Marqué. no. 35003. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#49Nao by Lladro
“Clown”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1985.
"Clown". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1985.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 30/35 -
#17PMR Bavaria Jaeger & Co.
Een gedeelte porseleinen servies met meerkeurig bloemendecor, bestaande uit 2 grote ronde schotels, 3 ovale schotels, 21 diepe borden, 17 grote platte borden, 37 kleine platte borden, 8 kopjes, een theepot, melk- en suikerpot, drie grote kommen, een terrine (zonder lepel) en een sauskom. Gemerkt.
Une portion de service en porcelaine à décor floral polychrome, composé de 2 grands plats ronds, 3 plats ovales, 21 assiettes creuses, 17 grandes assiettes plates, 37 petites assiettes plates, 8 tasses, une théière, un laitier et un sucrier, trois grandes bols, une terrine (sans cuillère) et une saucière. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 35/45 -
#95
Een lot bestaande uit een grote dekselpot voor suiker met een extra deksel, een dekselpot voor rozijnen, een dekselpot voor beschuiten en een ongemarkeerde porseleinen dekselpot. Een van de deksels is manco.
Lot comprenant un sucrier couvert, un couvercle supplémentaire, un pot à raisins, un pot à biscuits et un pot en porcelaine sans marque. Un couvercle manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 - 30 cm Ø 12 - 20 cmEstimate: € 25/40 -
#5
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van pioenen en vogeltjes.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 35/45 -
#26
Een lot van +/- 75 porseleinen peper-, zout- en mosterdvaatjes in diverse uitvoeringen.
Lot de +/- 75 fûts de poivre, de sel et de moutarde en porcelaine de différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 4 - 12 cmEstimate: € 70/100 -
#12
Drie beeldjes van Brussels porselein.
Trois figurines en porcelaine de Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 - 20 cmEstimate: € 50/80 -
#4
“Pijprokende visser”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Pêcheur fumant la pipe". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#58
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#32Manufacture de Longchamp
Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.
Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#15
Een paar dekselvazen van meerkleurig porselein versierd met engelen en bloemen in relief. Eén deksel ontbreekt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine multicolore à décor d'anges et de fleurs en relief. Un couvercle manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#50
Een schotel van Frans aardewerk met meerkleurig decor. Haarscheur en randschade. Omstreeks 1800.
Plat en faïence française à décor multicolore. Fissure capillaire et dommages aux bords. Vers 1800.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 35/45 -
#20Bernardaud, Limoges
Een ronde en een rechthoekige schotel, de laatste met twee oortjes evenals een bijpassende taartschep. Veelkleurig porselein met een decor naar famille rose voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Un plat rond et un plat rectangulaire, ce dernier à deux anses ainsi qu'une pelle à tarte assortie. Porcelaine multicolore à décor d'après l'exemple de la famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 31 cmEstimate: € 40/50 -
#61Société Céramique Maestricht
Een lot aardewerk, bestaande uit een driedelig lampetstel met decor ‘Margot’ (haarscheur in de schaal) en twee verschillende schenkkannen.
Un lot de poterie, composé d'un ensemble de lavabo en trois pièces avec décor 'Margot' (fissure capillaire dans le bol) et de deux pichets différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32 cm (kan) Ø: 39 cm (kom)Estimate: € 35/45 -
#19Koninklijk Gouda
Een dekselvaas van veelkleurig plateel. Decor 2951 Gobelin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en poterie multicolore. Décor 2951 Gobelin. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 34 cmEstimate: € 35/45 -
#37
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#35
Een driedelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauraties.
Garniture en trois pièces en faïence de Delft multicolore. Restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 35/45 -
#105Goebel, Germany
“Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#51
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#53
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een deegrol vier eierdopjes (haarscheuren), een onderzetter, vier verschillende zeepbakjes, twee vazen en een terrine. Diverse merken.
Lot de poterie bleue et blanche, composé d'un rouleau à pâtisserie, de quatre coquetiers (cheveux), d'un sous-verre, de quatre porte-savons différents, de deux vases et d'une soupière. Diverses marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#23Regina, Gouda
Een tabakspot van meerkleurig plateel. Gemerkt onderaan.
Un pot à tabac en faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14 cm Ø 16 cmEstimate: € 35/45 -
#80Goebel, Germany
“Sei nicht bang”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 483. Onderaan gemerkt.
"N'ayez pas peur." Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. N°. 483. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 35/45 -
#82Goebel, Germany
“Bandonespieler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Laatste uitgave 1994. Onderaan gemerkt.
"Joueur de bandone". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Dernière édition 1994. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 35/45