Similar lots by type
-
#126
Drie vaasjes van blauw wit Delfst porslein.
Trois vases en porcelaine de Delft bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16,5 en 17 cmEstimate: € 15/25 -
#45Woldershof, Bavaria
Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#289Royal Limoges
Twee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.
Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 35/45 -
#17
Een screwpull van geborsteld staal en wijnstoppen en kurkentrekker van gepolijst staal in originele doos.
Une screwpull en acier brossé avec des bouchons de vin et un extracteur de bouchon en acier poli dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 40/80 -
#291Manufacture de Longchamp
Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.
Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#225Goebel
Twee koolmeesjes en een spreeuw van porselein. Onderaan gemerkt.
Deux mésanges charbonnières et un étourneau en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 7 cmEstimate: € 15/25 -
#141
“Dame met papegaai en hondje. Een groepje van meerkleurig porselein. Een beschadiging aan een vleugeltje. Niet gemerkt.
« Dame avec perroquet et chien. Un groupe de porcelaine multicolore. Dommage à une aile. Non marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#149
Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.
Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 16 - 5,5 cmEstimate: € 25/35 -
#218
Een spaarpot van meerkleurig Italiaans porselein in de vorm van een varken.
Tirelire en porcelaine italienne multicolore en forme de cochon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#172
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#36
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 50/70 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#130
Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 cmEstimate: € 20/25 -
#132
Een vaas van Maastrichts porslein en twee dekselvazen en een knobbelvaas van Delfst porslein.
Un vase en porcelaine de Maastricht et deux vases avec couvercles et un vase à bouton en porcelaine de Delft.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 23, 30, 31 en 27 cmEstimate: € 25/35 -
#105
Een cachepot met onderschaal van meerkleurig Chinees porselein met honden op een landerf in het decor. Onderaan gemerkt.
Un cache-pot avec un plat inférieur en porcelaine de Chine multicolore avec des chiens dans une basse-cour dans le décor. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 19 cm Ø 23 cmEstimate: € 50/60 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#131
Vier verschillende vaasjes een melkpotje en een kaarsenhouder van blauw wit Delfst porselein.
Quatre vases différents, un pot à lait et un bougeoir en porcelaine de Delft bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 13 cm en kleinerEstimate: € 20/30 -
#38
Een koffiepot, een melkpot en een suikerpot van Limogesporselein.
Une cafetière, un pot à lait et un sucrier en porcelaine de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 15/20 -
#220
Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20/25 -
#145Villeroy & Boch Luxembourg
“Saut de Lit”, “Climats” en “Anbetung der Hirten”. Twee kleine en twee grote porseleinen bordjes met diverse meerkleurige decors.
« Saut de Lit », « Climats » et « Anbetung der Hirten ». Deux petites et deux grandes assiettes en porcelaine à divers décors multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#125
Een blauw witte schotel met bloemendecor op drie pootjes van Delfts aardewerk.
Plat bleu et blanc à décor floral sur trois pieds, en faïence de Delft.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø 29 cm h: 7 cmEstimate: € 10/15
Other lots in this auction
-
#121Carly
Een negendelig gesatineerd glazen toiletstel met rood bloemendecor. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre satiné de neuf pièces avec un décor floral rouge. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50 -
#99
“Adelaar en slang”. Een gesculpteerd houten beeld. Afrikaans werk.
"Aigle et Serpent". Une statue en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 58 cmEstimate: € 30/40 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#266Godon
“Stadszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 346/350 buiten de plaat.
"Vue de la ville". Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 346/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 31 cmEstimate: € 15/25 -
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#25
Een antiek schenkkannetje van zachte pasta met handvat in de vorm van een kat. We voegen er een bloemenvaasje met een hondje aan toe.
Un ancien pichet à pâtes molles avec une anse en forme de chat. Nous ajoutons un vase à fleurs avec un chien.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8,5 & 16 cmEstimate: € 25/35 -
#261
“Gouvernement Générale du Languedoc...” Een oude kaart.
"Gouvernement Général du Languedoc..." Une vieille carte.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 26 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#26
Een bol vaasje en een geglazuurd aardewerken pique-fleur. Het eerste gesigneerd ‘Bernice Watchman, Navajo”, het tweede Italiaans.
Un vase bombé et un pique-fleur en terre vernissée. Le premier signé 'Bernice Watchman, Navajo', le second italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 10 & 14 cmEstimate: € 20/30 -
#273Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#254
“Velden bij zonsopgang”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1980.
"Champs au lever du soleil". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1980.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 30/35 -
#71
Een lot glaswerk, bestaande uit een opaalglazen vaasje, een paar antieke vaasjes met handgeschilderd bloemendecor op gele fond en een Italiaanse presse-papier. (Laatste met schilfer.
Lot de verrerie, composé d'un vase en verre opale, de quelques vases anciens à décor de fleurs peints à la main sur fond jaune et d'un presse-papier italien. (Dernière avec flocon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6, 21 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#264Ant. Sluyckx
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40/50