Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
Lladro

“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.

"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.
Online only
Dim. h: 17 cm
SKU: 2111220287.
Category: Porselein.
Auction day: 21 November 2022 22:00
Catalogue #287
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #256

    “Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 10 / 16
  • #54
    Noritake, Japan

    Een porseleinen sierschoteltje met verguld bloemendecor op zwarte en crèmekleurige fond. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 27,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #169

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #118

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #159

    Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.

    Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #234

    Een lot porselein, bestaande uit een Madonna met kind, een theepotje (deksel gebroken, een gerestaureerd schoteltje en drie kopjes, waarbij twee met schoteltje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #62

    Een lot van vier porseleinen borden, waarbij één blauw-wit en twee van Goldimari gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #187

    “Krijger”. Een beeld van meerkleurig en deels verguld Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #28

    Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 11,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #174

    Een sierbord van Kutaniporselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheurtjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 15 / 29
  • #172

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.

    Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #80

    Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #125
    Kaiser Porzellan

    Twee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.

    Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #65

    Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11, 19 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #152

    Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.

    Deux groupes, un marqué de Solingen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #140

    Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.

    Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #36

    Een paardenkoets van meerkleurig porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #8

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #145
    Tharaud, Limoges, France

    Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.

    Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #64

    “Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #212

    “In Fide Constans”. Een tinnen sierbord met wapenschild.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #27

    Twee verzilverd metalen sigarettendoosjes, waarbij één met afbeelding van Brabo en één met de kathedraal.

    Deux étuis à cigarettes en métal argenté, l'un à l'effigie de Brabo et l'autre à la cathédrale.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #67

    Vier handbeschilderde Italiaanse maskers.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #114

    Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #217

    Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #111

    Een flesvaas van groen glaspasta.

    Un vase bouteille en pâte de verre verte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #79

    Zes diverse karaffen van kleurloos kristal en glas. Sommige geslepen en andere gegraveerd of egaal.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #108

    Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.

    Deux poissons en verre de Murano gris-vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #229

    Een lot van drie cameras: - Rollei Prego 100 WA. In originele doosjes en met lederen tasje. - Canon DC 100 mini-DVD camcorder. Nieuwstaat in originele doos. - Digita classic camera Leica M3 5.0 mp by Minox

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #20

    “Notre Dame de Victoire”. Een gepolychromeerd biscuit beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #59
    Boch La Louvière

    Een rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #156

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More