#145Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.
#192Een spiegel in notenhouten lijst.
#13LightolierEen designlampje met uitschuifbaar lichtje.
#301Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
No longer availableOnline onlyDim. 202 x 132 cm -
#87Maria Rombouts“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#124Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
#93Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#174“Compositie in reliëf”.
#177Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.
Lot de boucles d'oreilles en argent serties de perles et marcassite et pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyDim. 12,93 gEstimate: € 30 / 50 -
#85Een recente vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un vase récent en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36,5 cmEstimate: € 25 / 35