Other lots in this auction
-
#285Een dienblad op staander. We voegen er een kleiner dienblad aan toe.
Plateau sur pied pliant. Nous ajoutons un deuxième plateau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#267Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm -
#49Vijf XVIIIe eeuwse boeken in lederen band:- “Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ...” Vier delen. Luik, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Parijs, 1750.
Cinq livres du XVIIIe siècle reliés cuir : - Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ” Quatre volumes, Liège, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Paris, 1750.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 23 cm (x4) 44 x 28 cm (x1)Estimate: € 100 / 150 -
#280Gefineerde kaptafel met twee laden en klapbladen, centraal een spiegel. Transitionele stijl. Slijtage.
Coiffeuse en placage avec deux tiroirs et abattants, un miroir au centre. Style transitionnel. Usure.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 84 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#104Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 119 cm (met kader)Estimate: € 25 / 35 -
#235Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#110Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#207Al. De Dobbelaer“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161Lode Keustermans“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#152Een spiegel in verzilverd metalen lijst, getooid met een engeltje bovenaan en met engelenkopje onderaan.
Miroir à cadre en métal argenté, surmonté d’un angelot, le bas également décoré d’une tête d’ange.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#96Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20 / 25

