Other lots by Goebel
Similar lots by type
-
#373Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#278Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee dekselvaasjes, een hoornvaasje en twee borden. De eerste twee XIXe eeuws.
Lot de faïences de Delft comprenant deux vases couverts, un vase cornet et deux assiettes. Les deux premiers du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#277Royal BochTwee ronde vazen van wit aardewerk. Gemerkt. Ontwerp van Charles Catteau.
Deux vases rondes en faïence blanche. Marque sous la base. Dessin par Charles Catteau.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#589Capodimonte“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes met een blauw bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes à décor de fleurs en bleu. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#217Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.
Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#223Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.
Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#301Een divers lot blauw en wit aardewerk met o.a. een koe, een tabakspot, enz.
Lot de faïences bleues et blanches dont une vache, un pot à tabac etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#748Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79“Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.
“Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#588“De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.
“Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.No longer available -
#741Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#490Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#561Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.
Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#193Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.
Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90 / 120 -
#663R. Velpi“Twee kinderen met een hondje”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Deux enfants et leur petit chien”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#621Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.
Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#710Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#448Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.
Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.
Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#227Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.
Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 45 / 65
Other lots in this auction
-
#304Een lijstje uit een nonnenkamer, met als achtergrond een XVIIIde eeuwse gravure, bestaande uit twee verzegelde hosties in wassen plaquettes met afbeeldingen van Jezus en Maria, een rozenkrans, een hartvormig medaillon van paars glas met binnenin een reliek, enkele drukwerken op katoen en gedroogde bloemen.
Cadre en bois sculpté de chambre de nonne. Fond gravure du XVIIIe siècle “Cibavit Illum Dominus”. Surmontée de deux morceaux d’hosties scellées dans un moulage de cire avec relief: Jésus et Marie portant respectivement les dates de 1905 et 1915. Chapelet en nacre, médaillon en coeur de verre mauve où trône ne relique, quelques imprimés sur coton et des fleurs séchées.No longer availableDim. 36 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220 / 280 -
#250Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.
Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#613Een wandelstok met zilveren handvat in de vorm van een opengesperde drakenkop met glazen ogen.
Canne d’élégante à pommeau “Opéra” en argent poinçonné en forme d’une tête de dragon aux yeux en verre. XIXe siècle.No longer availableDim. L 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71Een herderin van meerkleurig porselein.
Bergère en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#674Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Paysage aux Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 420 / 500 -
#756Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#179Jules Vilain“Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#378Buste van een man met tulband. Gips.
Buste d’un homme au turban. Plâtre.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Een ovale mahoniehouten tafel in Victoriaanse stijl. Met verlengblad.
Table ovale en acajou de style Victoria. Avec allonge.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
Carpette Goum en soie. Noué main.No longer availableDim. 135 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#698Een moderne ronde vaas van amberkleurig glaspasta.
Vase rond moderne en pâte de verre de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 40 / 50

