Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Meisje met hondje” & “Meisje op stoel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Goebel, Germany

“Meisje met hondje” & “Meisje op stoel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

Fille avec chien & Fille sur chaise. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
Dim. h: 15 & 14 cm
SKU: 2311210625.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #625
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #519
    Goebel, Germany

    “To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.

    Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #518
    Goebel, Germany

    “Maria”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.

    Maria. Une figurine de biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #600
    Goebel, Germany

    “Schoolmeisje” & “Meisje in wagentje”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

    Écolière & Girl in trolley. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #595
    Goebel, Germany

    “Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.

    Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #590
    Goebel, Germany

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.

    Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #615
    Goebel, Germany

    “Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 196/0. Onderaan gemerkt.

    Das Geheimnis. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 196/0. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #605
    Goebel, Germany

    “Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.

    Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #672
    Goebel, Germany

    “Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.

    Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #645
    Goebel, Germany

    “Bruder’. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 95. Onderaan gemerkt.

    Bruder. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 95. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #640
    Goebel, Germany

    Een lampenvoetje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Kleine schilfer aan een haarlokje.

    Un pied de lampe en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué. Petit éclat sur une mèche de cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1
    Goebel, Germany

    “Kievit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Vanneau. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #268

    Een uitgestoken rond wandreliëf met Heiligenvoorstelling.

    Un relief mural circulaire sculpté représentant des saints.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124
    Roger de Smet
    Period: 1923 - 1992

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Landes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #682
    Alfred T. Bastien
    Period: 1873 - 1955

    “Man met paarden”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.

    “Homme aux chevaux”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 20 x 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552

    Een vintage ladenkastje, jaren ‘60 in rood en beige. Recent gerestaureerd.

    Une armoire aux tiroirs vintage des années 1960 en rouge et beige. Récemment restaurée.
    No longer available
    Dim. 72 x 101 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #559
    Royal Boch

    Een paar wit aardewerken schalen op voet. Design van Ernest D’Hossche. Gemerkt.

    Une paire de bols en faïence blanche sur pied. Design par Ernest D'Hossche. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Twee houten beelden, bestaande uit een Boeddhabeeld en een Boeddhistische monnik.

    Deux statues en bois, composées d'une statue de Bouddha et d'un moine bouddhiste.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Een antieke armstoel met fluwelen bekleding.

    Un fauteuil ancien avec revêtement en velours.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #540

    Een bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Lanterne de vestibule en bronze avec verre à facettes.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #337

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7, 11 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    Een goudgepatineerd spiegeltje in Lodewijk XV-stijl.

    Un miroir de style Louis XV patiné or.
    No longer available
    Dim. 72 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #655

    Een reeks van vijf aardewerken hoornvazen met blauw op witte decors.

    Une série de cinq vases en corne de faïence à décors bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #454

    “Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More