Pichet allongé et coupe en cristal de Bohême taillé et coloré.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 & 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#38Tony Reniers“Zicht op de moestuin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Vue du potager”. Huile sur panneau. Signée et datée 1970.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Een Hotei van gesculpteerd jade.
Un Hotei de jade sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#263Een lot metalen snuisterijtjes, bestaande uit een pillendoosje met ingelegde bloemetjes, een menuhoudertje in de vorm van een garnaal, een luciferhoudertje in de vorm van een duiveltje, een fotokadertje, een kruisje met email, enz.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cm -
#245Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.
#2Een paar lederen damesschoentjes. Perzië, jaren ‘30.
Une paire de chaussures en cuir pour femmes. Perse, années 1930.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#96Een lot antieke verguld bronzen onderdelen van een pendule.
Lot de pièces anciennes en bronze doré d'une pendule.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35