Similar lots by type
-
#81
“Jonge vrouw met gans” & “Meisje met lam”. Twee groepjes van meerkleurig kunststof in de stijl van Capodiomente.
"Jeune femme à l'oie" & "Fille à l'agneau". Deux groupes de plastique multicolore dans le style de Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 & 26 cmEstimate: € 30/40 -
#64
“Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 25/35 -
#49Anri, Italy
“Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#86
“Twee duiven” en “Een kus”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Deux Colombes" et "Un Baiser". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqué Florence et du N couronné.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 16 - 25 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#21Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#91Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#67
Een Italiaans aardewerken pennenhouder in de vorm van een vrouw met kruik bij drie waterputten. Eén scheurtje (bakfout).
Un porte-plume en faïence italienne en forme de femme avec une cruche à trois puits. Une fissure (erreur de cuisson).No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#3Porcellane Principe, Capodimonte
“Veearts met veulen”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
« Vétérinaire avec poulain ». Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#56Goebel, Germany
“Abendgebet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 495. Eerste uitgave 1992.
"Abendgebet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 495. Premier numéro 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#71
“Europese houtsnip”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Gemerkt onderaan en genummerd 353/500.
"Bécasse d'Europe". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas et numérotée 353/500.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 30/40 -
#101Goebel, Germany
“Amerikaanse witte pelikaan”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 524-18.
"Pélican blanc d'Amérique". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 524-18.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#115
Driedelig kaststelletje bestaande uit drie coupes van wit en grijs biscuit versierd in art nouveaustijl met Bacchantes en putti.
Garniture de trois pièces composée de trois coupes en biscuit blanc et gris à décor de style Art Nouveau de Bacchantes et de putti.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 23 cmEstimate: € 40/50 -
#109Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#57Goebel, Germany
“Selbst gebacken”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 541. Speciale editie M.I. Hummelclub 1993/94.
"Selbst gebacken". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 541. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1993/94.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#92Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#12Goebel, Germany
“Rechts oder links”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 493. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Droite ou gauche". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 493. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35