Similar lots by type
-
#286Een gefineerd mahoniehouten speeltafeltje met rood vilten speelblad. Beschadigd.
Une table de jeu en placage d'acajou avec plateau en feutre rouge. endommagé.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 81 x 41 cmEstimate: € 15 / 25 -
#212Goebel, Germany“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#139Een kunstreproductie van het Musée Rodin.
Une reproduction d'art du Musée Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199Goebel, germany“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#217Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.
Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.No longer availableOnline onlyDim. 73 x 35 x 46 cmEstimate: € 30 / 35 -
#254“Velden bij zonsopgang”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1980.
"Champs au lever du soleil". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1980.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#289Royal LimogesTwee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.
Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#194“Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#213Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#290Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#228Een antiek houten spinnewiel.
Un ancien rouet en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#50Raymond Candries“Maria met slang”. Een houten beeldhouwwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 22-11-77.
"Marie au serpent". Une sculpture en bois. Signé et daté 22/11/77 au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyDim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#42“Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.
"Caneton". Une sculpture en bois. Marqué en bas « galerie Njana Tilem ». Bali, Indonésie.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#246“Drie bomen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Trois arbres". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#234Een klein houten stoeltje.
Une petite chaise en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 15 / 25 -
#224Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#148Daalderop, TielEen koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#165“De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.
"Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#229Een klein bijzettafeltje met rond wit marmeren blad op centrale poot.
Une petite table d'appoint avec une tablette ronde en marbre blanc sur un pied central.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 35 -
#248Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#285Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#56“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#78Solido“Renault 4 CV 1954”. Een schaalmodel in originele doos. 1:18.
"Renault 4CV 1954". Un modèle réduit dans sa boîte d'origine. 1h18.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#239“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#87Drie vintage richtbare ‘Mini Spots’ met magnetische bevestiging. Modelnrs. 41601 & 41701.
Trois 'Mini Spots' vintage orientables avec fixation magnétique. Numéros de modèle. 41601 et 41701.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#9Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#121CarlyEen negendelig gesatineerd glazen toiletstel met rood bloemendecor. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre satiné de neuf pièces avec un décor floral rouge. marqué.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#203Twee uilen op een boomstronk van biscuit op houten voetstuk.
Deux hiboux sur une souche en biscuit sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#125Een blauw witte schotel met bloemendecor op drie pootjes van Delfts aardewerk.
Plat bleu et blanc à décor floral sur trois pieds, en faïence de Delft.No longer availableOnline onlyDim. Ø 29 cm h: 7 cmEstimate: € 10 / 15 -
#279R. Brunef“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 36 cmEstimate: € 45 / 50 -
#2Larucci, ItalyEen aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25 cmEstimate: € 25 / 35

