Similar lots by type
-
#217
Een beeld van een engel met wijwatervat in polychroom kunststof.
A statue of an angel with a holy water font in polychrome plastic. -
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
A terracotta sculpture depicting Jesus Christ. Part of the pedestal is missing and there is damage to the back of the shoulder. Signed on the remaining part of the pedestal. -
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
A vintage plastic sculpture of 2 doves on a flower branch. Marked. -
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin. -
#219
Een zuilvitrine, medio jaren 80 van de vorige eeuw. Het spiegeltje bonenaan is gebarsten.
A pedestal showcase from the mid-1980s. The small mirror at the top is cracked. -
#218
Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine. -
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
"The Pietà." A statue in zamak on a black marble base. -
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
A vintage resin sculpted figurine of a small eagle. -
#211
Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
A solid oak carved bust of a Roman. -
#197
“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114. -
#173
Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
A lot of 3 Blanc de Chine figurines. Some flakes and missing fingers. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
A vintage brass statue of a giraffe. Remnant brand label on the belly. -
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work. -
#123
Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
A lot of 2 biscuit holy water fonts featuring angel and cherub sculptures. -
#209
Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
A pair of carved African, black lacquered, wooden busts. -
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century. -
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
A bronze statue depicting a budding love between a nobleman and a noblewoman. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#190
“Honor Patria”. Een beeld van een krijger in zamak op marmeren voetstuk. Het beeld is op meerdere plaatsen gerestaureerd. Naar de oudheid.
"Honor Patria". A statue of a warrior in zamak on a marble base. The statue has been restored in several places. In the style of antiquity. -
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
A lot of 7 figurines, including a bronze Buddha, a wooden carved couple, and 4 gilded travel Buddhas. -
#126
Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
A wooden sculpted, Thai seated Buddha. -
#198
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
A gold-colored plaster sculpture of a noblewoman. Inspired by antiquity.
Other lots in this auction
-
#68WMF
Een lot verzilverd bestek, bestaande uit 12 dessertvorken en lepels. 2105, 2104, 0060. Bijgevoegd een 24kt vergulde ‘Cromargan’ taartschep (tevens WMF)
A lot of silver-plated cutlery, consisting of 12 dessert forks and spoons. Included is a 24kt gold-plated 'Cromargan' cake server (also WMF). -
#200Lanetti Manchester
Een notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
A walnut barometer. Marked at the bottom. -
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase, colorless and blue in the mass. -
#148
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration. -
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
A Chinese flowerpot on a stand with floral decoration. The stand bears a mark reading 'Made in China'. -
#5
Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom. -
#182
Een replica van een Romaans hoofd. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs. Barst op het voorhoofd.
A replica of a Romanesque head. Originating from the Atelier D’Louvre in Paris. Crack on the forehead. -
#41
Een art-deco schouwgarnituur bestaande uit een klokje en twee vaasjes.
An art-deco fireplace set consisting of a clock and two vases. -
#49Capodimonte
Een kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back. -
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
"Dancing lady", a porcelain sculpture of a dancing lady, art-deco style. Marked Katzhütte, Germany circa 1920. -
#19Unichrome
“The Mystery of the Green Man”. Een uitvouwbare kubus met The Green Man in het decor.
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor. -
#239
Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts.