‘Meisjesportret en een dromerig naakt’, een kleurenlitho getekend; Bernard Charoy.
Bernard Charoy
Period: 1931-2024

'Girl portrait and a dreamy nude,' a color lithograph signed; Bernard Charoy.
Dim. 38/28 cm
SKU: 2608250332.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #332
Estimate: € 40 / 60

  • #442
    Asano Takeji
    Period: 1900 - 1998

    “Pagode bij nacht”, een Japanse houtdruk door Takeji Asano. Gesigneerd.

    "Pagoda at Night," a Japanese woodcut by Takeji Asano. Signed.
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Shiro Takeji
    Period: 1898 - 1991

    “Het planten van de rijst”, een Japanse houtdruk door Kasamatsu. Gesigneerd.

    "Planting the Rice", a Japanese woodblock print by Kasamatsu. Signed.
    Dim. 36 c 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534
    Hubert De Vries

    Een kunstmap van Hubert De Vries.

    An art portfolio by Hubert De Vries.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #514
    Paul Smolders

    Een kunstmap met gesigneerde reproducties naar het werk van Paul Smolders. Uitgegeven door ARTE PRESS.

    An art folder with signed reproductions of the works by Paul Smolders. Published by ARTE PRESS.
    Dim. 58/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #174
    POW voor Banksy

    ‘Ghetto Boy’, een getekende en genummerde print naar het werk van Banksy door POW (Pictures On Walls). Nr 67 uit een oplage van 150 exemplaren, met droogstempel.

    'Ghetto Boy', a signed and numbered print based on the work of Banksy by POW (Pictures On Walls). Number 67 out of an edition of 150 copies, with embossed stamp.
    Dim. 52/33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #499

    ‘Geometrische compositie’, aquarel in pasteltinten. Getekend; Max Bill, 1980.

    'Geometric composition', watercolor in pastel tones. Signed; Max Bill, 1980.
    Dim. 37/25 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #182

    ‘Galathea van de Sferen’, een gesigneerde kunstdruk naar het schilderij van Dali, met droogstempel van het atelier Dali.

    'Galatea of the Spheres,' a signed art print after the painting by Dali, with dry seal from Dali's studio.
    Dim. 35/35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #274

    Een map met drie kleurenetsen door Günter Kraus. Uitgegeven door galerie Willy Verkauf, 1960.

    A folder with three color etchings by Günter Kraus. Published by gallery Willy Verkauf, 1960.
    Dim. 50/35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #349
    Jean Hardy
    Period: 1880 - ....

    “Jongedame aan de watermolen”, een kleurenets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat ‘Hardy’.

    "Young lady at the water mill", a colored etching, numbered and signed outside the plate 'Hardy'.
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Naakt Op De Bank’, een monochrome litho in bruintinten. Getekend Humblet. Met monogram .T.H op de steen.

    'Nude on the Couch', a monochrome lithograph in brown tones. Signed; Humblet. With monogram .T.H on the stone.
    Dim. 44/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619
    Roland Topor

    ‘Pinokkio’, een kleurenlitho. Getekend Topor. Nr. 51 uit een oplage van 90 exemplaren.

    'Pinocchio', a color lithograph. Signed: Topor. Number 51 out of an edition of 90 copies.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599
    Nadia Becker

    ‘Boerderij met schapen en kippen’, olieverf op karton. Getekend; Nadia Becker.

    ‘Farm with sheep and chickens’, oil on cardboard. Signed; Nadia Becker.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582
    Denijs De Backer

    “Avond”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "Evening," a linocut titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    Dim. 70 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #272
    Francis E. Jamieson

    Een set van 4 studies in gouache en potlood van grote zeilschepen. Getekend; F. E. Jamieson, 1916.

    A set of 4 gouache and pencil studies of large sailing ships. Signed; F. E. Jamieson, 1916.
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #529
    Paul Smolders

    Een kunstmap van Paul Smolders.

    An art folder by Paul Smolders.
    Dim. 58 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    Een lot van 3 kunstmappen, Remy Cornelissen, Marijan Kolesar en Gaston Bogaert. Toegevoegd enkele etsen, een ingekleurde ets,waarvan 2 gesigneerd Valckx, een linosnede en een werk van André Goezu, gemengde techniek. De 2 andere werken onleesbaar gesigneerd.

    A lot of 3 art portfolios by Remy Cornelissen, Marijan Kolesar, and Gaston Bogaert. Included are several etchings, a colored etching (2 signed Valckx), a linocut, and a mixed media artwork by André Goezu. The other 2 works are signed illegibly.
    Dim. 60 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Hubert De Vries

    ‘Clown met bloemen’, een kleurenlitho. Getekend; Hubert de Vries. 95/99.

    'Clown with Flowers', a color lithograph. Signed; Hubert de Vries. 95/99.
    Dim. 56/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277

    Een set van drie 19e eeuwse silhouetjes, ingelijst op rood fluweel.

    A set of three 19th-century silhouettes, framed on red velvet.
    Dim. 30/26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #609
    Jan Dijker

    ‘Abstracte compositie’, kleurenlithografie, Getekend; Jan Dijker, 1993. Nr. 45 uit een oplage van 50 exemplaren. Jan Dijker was een Nederlands kunstenaar die vooral bekend werd door zijn monumentale en kerkelijke kunst.

    'Abstract composition', color lithograph, Signed; Jan Dijker, 1993. No. 45 of an edition of 50 copies. Jan Dijker was a Dutch artist best known for his monumental and ecclesiastical art.
    Dim. 35/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Jonge boerin”, een ets, genummerd 15/18, gesigneerd buiten de plaat Jos. Verdegem, zelfdruk 1938.

    "Young peasant woman," an etching, numbered 15/18, signed outside the plate Jos. Verdegem, self-print 1938.
    Dim. 9.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #584
    Denijs De Backer
    Period: 1931 - 2016

    “El Condor Pasa”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "El Condor Passa," a linocut, titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #639

    Een bronzen vijzel met stamper, Arabische opschriften.

    A bronze mortar and pestle with Arabic inscriptions.
    Dim. h 15 x Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een 33-delig vintage kristallen glasservies, geslepen voet, bestaande uit 4 x h 18 x Ø 9 cm, 9 x h 19.5 x Ø 7 cm, 6 x h 15.5 x Ø 7.5 cm, 8 x h 14 x Ø 7 cm en 6 x h 10.5 x Ø 5 cm.

    A 33-piece vintage crystal glassware set with cut foot, consisting of 4 x h 18 x Ø 9 cm, 9 x h 19.5 x Ø 7 cm, 6 x h 15.5 x Ø 7.5 cm, 8 x h 14 x Ø 7 cm, and 6 x h 10.5 x Ø 5 cm.
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39

    ‘Herfstbeeld met huizen en bomen’, olieverf op schilderspaneel. Medio 1900, niet getekend.

    'Autumn scene with houses and trees', oil on panel. Mid-1900s, unsigned.
    Dim. 53/35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312
    Prosper De Pauw

    ‘Sous bois’, olieverf op paneel. Impressionistische studie en plein air. Getekend Prosper de Pauw.

    'Sous bois', oil on panel. Impressionistic study en plein air. Signed Prosper de Pauw.
    Dim. 47/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een halfhoge Barbotine vaas, gevormd als tulpen en irissen op een basis van waterlelies. Met schilferschade aan de basis.

    A mid-sized Barbotine vase, shaped like tulips and irises on a base of water lilies. With flake damage at the base.
    Dim. H 44, Ø 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15
    Hebdonas

    Een zilveren 8-dagen zakhorloge, Hebdonas, beschadigde wijzerplaat en ontbrekende delen. Duits gemerkt met halve maan en kroon, gehalte 800‰. Toegevoegd een metalen horlogehouder op glazen voet.

    A silver 8-day pocket watch, Hebdonas, damaged dial and missing parts. German marked with half moon and crown, fineness 800‰. Included is a metal watch holder on glass base.
    Dim. Ø 5 cm (horloge)
    Estimate: € 40 / 60
  • #51
    Yves Lohe
    Period: 1947 - ....

    Bronzen sculptuur met meerkleurige glazen paardenkop, gesigneerd Lohe.

    Bronze sculpture with multicolored glass horse head, signed Lohe.
    Dim. 37 x 38 x 20 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1 ct. en fantasiesteentjes.

    An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1 ct. and fantasy diamonds.
    Dim. 9,55 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #562

    Een massief houten wapenrek voor 5 geweren.

    A solid wood gun rack for 5 rifles.
    Dim. 130 x 59 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00