#142Jos Martin
“Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#161
#484Nell HeinsPeriod: 1856-1938
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening.
#31
#290
Une bague en or blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et d'un saphir central de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 200 / 250 -
#512
“Personage”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd Hugo (?) en gedateerd 1990.
#222
Drie oude degens op een houten wandrekje met erachter een glas-in-loodraam.
#684
“Troupeau de moutons”. Gravure du XIXe siècle d’après Eugène Verboeckhoven.No longer availableDim. 32 x 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#159
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#447
Een lot van drie verschillende aardewerken kruikjes.
#566
Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.
#314
Een klein decoratief smeedijzeren driewielertje.
Un petit tricycle décoratif en fer forgé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50