Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Melkmeisje”, een bronzen buste, achteraan gesigneerd ‘Nelson’.
“Melkmeisje”, een bronzen buste, achteraan gesigneerd ‘Nelson’.
“Melkmeisje”, een bronzen buste, achteraan gesigneerd ‘Nelson’.
“Melkmeisje”, een bronzen buste, achteraan gesigneerd ‘Nelson’.

“Melkmeisje”, een bronzen buste, achteraan gesigneerd ‘Nelson’.

“Milkmaid”, a bronze bust, signed ‘Nelson’ on the back.
Dim. 23 x 23 x 12 cm
SKU: 2608250278.
Categories: Beeld, Brons, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #278
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen, gedragen polsband. In originele etui en met inscritie 25 jaar dienst achteraan.

    An 18kt yellow gold watch with a worn leather wristband. In original case with inscription of 25 years of service on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #44

    ‘Herfstbeeld’, olieverf op paneel. Vermoedelijk 19e eeuws, onleesbaar getekend.

    'Autumn Scene', oil on panel. Presumably from the 19th century, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 15.5/22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #411
    Naor

    ‘Teddy LV’. Een beeldje van een beer in bruin met goud. Met het logo van Louis Vuitton. Nr. 14 uit een oplage van 26 exemplaren. Met certificaat en originele doos. Getekend en genummerd.

    'Teddy LV'. A statue of a brown and gold bear with the Louis Vuitton logo. Number 14 out of an edition of 26 copies. Comes with certificate and original box. Signed and numbered.
    No longer available
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339
    J. Defrenne
    Period: 1926-1992

    ‘Natuurwandeling’, olieverf op doek. Getekend J. Defrenne. Kleine schade aan het doek.

    'Nature walk', oil on canvas. Signed J. Defrenne. Small damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    C.V.M.

    Een schilderij-klok, olieverf op paneel, decoratief model, wijzers ontbreken, klokmechanisme nooit aanwezig geweest. Gemonogrammeerd C.V.M.

    A painting-clock, oil on panel, decorative model, hands missing, clock mechanism never present. Monogrammed C.V.M.
    No longer available
    Dim. 40 x 31.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    Feestdagenvierluik. Reisicoon van gedreven, deels geëmailleerd messing. Russisch werk, XIXde eeuw.

    Holiday triptych. Icon of brass, partly enameled. Russian work, 19th century.
    No longer available
    Dim. 17 x 40,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #203

    Een Belgische sabel, model 1850. Politie of Garde Civique-uitvoering van de sabel voor onderofficieren.

    A Belgian saber, model 1850. Police or Civic Guard version of the saber for non-commissioned officers.
    No longer available
    Dim. Lengte 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #284

    Een 18e eeuwse schaal op pootjes, van geel geglazuurd aardewerk. Met leeuwenkopjes en een decor van bloemen. Montauban, Frankrijk.

    An 18th-century footed bowl of yellow glazed earthenware. Featuring lion heads and a floral decoration. Montauban, France.
    No longer available
    Dim. H 11,B 34,D 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #243

    Een 153-delig verzilverd metalen bestek voor 12 personen in bestekcassette. Gemerkt M.B. 100.

    A 153-piece silver-plated metal cutlery set for 12 people in a cutlery case. Marked M.B. 100.
    No longer available
    Dim. 24 x 47 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Een 19e eeuwse polychrome sculptuur van een gevleugeld engelenhoofdje.

    A 19th-century polychrome sculpture of a winged angel head.
    No longer available
    Dim. H 21, B 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #68

    Een set van 2 rostra van zwaardvissen. Gepresenteerd op een metalen voetje.

    A set of 2 swordfish rostrums. Presented on a metal base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 en 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een organisch gevormde vaas van Murano glaspasta. Met luchtbellen en blauwe accenten in de massa.

    An organically shaped vase made of Murano glass paste. With air bubbles and blue accents throughout the mass.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #620

    Een set van vier eetkamerstoelen met gevlochten zit en rug, stijl Lodewijk XVI. Lichtgrijs gepatineerd, met bijpassende kussens.

    A set of four dining chairs with caned seat and back, Louis XVI style. Light gray patina, with matching cushions.
    No longer available
    Dim. H 94, B 52, D 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More