Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.
“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.
“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.
“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.

“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.

Menina . Buste de jeune fille en terre cuite. D'après une œuvre de Gaston Herbemont. Avec cachet de maître au dos. Eclat à la base.
Dim. h: 27,5 cm
SKU: 0202210073.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #273

    Een set van één dubbele en twee enkele personages van meerkleurig biscuit. Begin XXe eeuw. Eén vinger manco.

    Un ensemble d'un double et de deux personnages simples de biscuit multicolore. Début du XXe siècle. Un doigt manquant.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #194

    Een verguld houten trumeau in Lodewijk XVI-stijl. De kuif versierd met vogels en bloemen.

    Trumeau en bois doré de style Louis XVI. Coiffe aux oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. 168 x 83 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #479
    Kunisada II
    Period: 1823 - 1880

    “Jonge vrouw met biwa en plectrum in een boot”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. 1856. Uitgeversstempel van Heikichi.

    Jeune femme avec biwa et médiator dans un bateau . Une gravure sur bois japonaise. Signé. 1856. Cachet de l'éditeur de Heikichi.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #270

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #677

    Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.

    Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510

    1 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.

    1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.
    No longer available
    Dim. 33,43 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #154
    Daniël Goergen

    “Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.

    Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.
    No longer available
    Dim. 55 x 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #639

    Een wit aardewerken jardinière in de vorm van een liggende kameel.

    Une jardinière en faïence blanche en forme de chameau couché.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    Twee verschillende Afrikaanse houten maskers.

    Deux masques africains en bois différents.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #69
    Mathilde du Monceau de Bergendael
    Period: 1875 - 1952

    “Bosdreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Allée dans le bois . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    “Man met samoeraimasker”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Homme au masque de samouraï . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419
    Suzanne Thienpont
    Period: 1905 - 2003

    “Compositie 7B”. Gemengde techniek met zand op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.

    Composition 7B . Technique mixte avec sable sur papier. Signé et daté 1962 au dos.
    No longer available
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More