#572Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
#399Edith Van LeckwijckPeriod: 1899 - 1987“Marine”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
Marine . Pastel sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 250 / 350 -
Une longue coupe décorative de cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#508Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker met hoorns en schelpjes.
#509“Compositie”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd G.V.
#266Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#5201 gouden munt van 1000 bolivar, “Conservation”. Verso: rotshaan . Au 900/1000. Venezuela.
#337Een lot van negen boeken:- “De zesdaagse oorlog”. A.J. Barker. Ed. Standaard uitgeverij, 1977.- “De Yom Kippoeroorlog”. A.J. Barker. Ed. Standaard uitgeverij, 1978.- “Antwerpen”. Ed. Charles Dessart. - “Geschiedenis van de Antwerpse straatnamen”. Ed. Mercurius. Antwerpen, 1977.- “Operatie Barbarossa”. Paul Carell. Ed. West-Friesland. 1963.- “Geïllustreerde geschiedenis van de SS”. - “De oorlog 1939/1945”. Koninklijke uitgeverij Erven. 1960.- “Standaard geschiedenis van de Tweede Wereldo(..)
Un lot de neuf livres: - “De zesdaagse oorlog”. A.J. Barker. Ed. Standaard uitgeverij, 1977.- “De Yom Kippoeroorlog”. A.J. Barker. Ed. Standaard uitgeverij, 1978.- “Antwerpen”. Ed. Charles Dessart. - “Geschiedenis van de Antwerpse straatnamen”. Ed. Mercurius. Anvers, 1977.- “Operatie Barbarossa”. Paul Carell. Ed. West-Friesland. 1963.- “Geïllustreerde geschiedenis van de SS”. - “De oorlog 1939/1945”. Koninklijke uitgeverij Erven. 1960.- “Standaard geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog(..)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#236Een eikenhouten commode met drie gebeeldhouwde laden. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.
Commode en chêne à trois tiroirs sculptés. France, époque Louis XVI.No longer availableDim. 104 x 132 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages de cour.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120