Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.
“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.
“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.
“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.

“Menina”. Een terracotta meisjesbuste. Naar een werk van Gaston Herbemont. Met makersstempel achteraan. Schilfer aan de basis.

Menina . Buste de jeune fille en terre cuite. D'après une œuvre de Gaston Herbemont. Avec cachet de maître au dos. Eclat à la base.
Dim. h: 27,5 cm
SKU: 0202210073.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #126

    Kleine zesladenkast in Napoléon III stijl. Mooie fineer en koperen beslag. Marmeren blad.

    Petite commode à six tiroirs de style Napoléon III. Beau placage et garnitures en laiton. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 107 x 63 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #559
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 36 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #122

    “Liggend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.

    Nu couché . Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #221

    Een Vlaamse staande klok met getorste zuiltjes.

    Horloge de vestibule flamande aux colonnettes torsadées.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #293
    Goebel, Germany

    “Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.

    Garçon avec mal de dents . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 217.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #129
    Daniël Goergen

    “Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.

    Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.
    No longer available
    Dim. 73 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #518

    Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.

    Un pot de pommade en porcelaine chinoise avec le logo du V.O.C. marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #678

    Een Madonna van deels verguld Brussels porselein onder stolp.

    Une Vierge en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #663
    Daum, France

    Een meerkleurig glazen ringenschaaltje, versierd met een vlinder. Onderaan gemerkt.

    Un plat à anneaux en verre multicolore, décoré d'un papillon. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #188
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van okergeel leder en ‘toile de cuir’.

    Un sac à main en cuir jaune ocre et toile de cuir .
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #10

    Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een bolletje, een wit en geelgouden ring en een slotje.

    Un pendentif en or jaune 18 carats en forme de boule, une bague en or blanc et jaune et un fermoir.
    No longer available
    Dim. 6,70 g
    Estimate: € 180 / 250
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More