#194
#106
Een Engelse eikenhouten klapsecretaire in Jacobean stijl.
#27
Een lot van drie tinnen klisteerspuiten met houten handvatten.
#13
Een inktstel van rood en zwart marmer met twee kleurloos kristallen inktpotjes.
#279
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
#617
Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
#105
Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,59 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 800/900 -
#66
#304
“Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
#632
Handverwarmer van gegraveerd en geajoureerd geel koper. Onderstel op drie pootjes, bolle houtskoolhouder. Deels XVIIIde eeuw.
Chauffe-mains en cuivre jaune gravé et ajouré. Socle sur trois pieds, récipient à charbon convexe. Partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#64
Un Christ en ivoire finement sculpté dans un cadre en or. XIXème siècle. Légers dommages aux doigts.No longer availableDim. l: 20 cm (corpus)Estimate: € 50/60