Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

"Mercury". A bronze statue on a marble base, signed at the bottom. Inspired by a work of Jean Bologne. Delicate casting.
Dim. 57 cm
SKU: 2502250111.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #529
    Carl Werner Hutchenreuter

    “Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.

    "Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #551

    Een schouwpendule van zwart marmer.

    A mantelpiece made of black marble.
    No longer available
    Dim. 35 x 36 x 13
    Estimate: € 30 / 50
  • #135

    Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

    A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #208

    “Peerdevisser”, een beeld in meerkleurig Vlaams aardewerk. Toegevoegd een boerinnetje.

    "Peerdevisser", a sculpture in multicolored Flemish earthenware. Accompanied by a female farmer.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 x 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #301

    Een lot van 2 vogels van wit porselein met goudkleurige accenten. Een papegaai en een kaketoe.

    A lot of 2 birds made of white porcelain with gold accents. A parrot and a cockatoo.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #378

    Een Chinees sierzwaard met een decor van draken, zeer zwaar bronzen uitvoering.

    A Chinese ceremonial sword with dragon design, very heavy bronze construction.
    No longer available
    Dim. l 93.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #536

    Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.

    A bronze table lamp with a sculpted figure of a bull and horns made of bone.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #568

    Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.

    A wooden sculpted figurine of an African mask.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557
    Giuseppe Armani

    “The Three Graces”. Een uit kunststof gesculpteerd beeld. Draagt label en verso gemerkt 1998 Florence.

    "The Three Graces". A sculpted plastic statue. Bears label and marked on the back 1998 Florence.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #215
    Favaro Cecchetto

    Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.

    A glazed polychrome terracotta sculpture of a seated young lady with a flower dress and a book. Marked Favaro Cecchetto, made in Italy, with number 1915.
    No longer available
    Dim. 32 x 38 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #533
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #589

    Een beeld in zilverkleurig gespoten kunststof naar het model van een Porsche.

    A sculpture in silver-colored painted plastic modeled after a Porsche.
    No longer available
    Dim. 10 x 36 x 16.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #561

    Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.

    A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #511

    Een houten paard op sokkel, rood en zwart geschilderd. Aziatische oorsprong.

    A wooden horse on a pedestal, painted red and black. Asian origin.
    No longer available
    Dim. 31.5 x 25 x 9 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #306

    Een lot van 4 stukken met Aziatische oorsprong bestaande uit een beel met dieren en een dame in speksteen, een stenen dekselpotje en een vaasje in cloisonne.

    A lot of 4 pieces with Asian origin consisting of a figurine with animals and a lady in soapstone, a stone lidded pot, and a cloisonne vase.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.

    A terracotta colored clay child's head on rectangular base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    “De verliefden”, een groep in biscuit met musicerende dame en mannen met fruit. Toegevoegd een beeld van een meisje in kunsthars.

    "The lovers," a group in biscuit with a lady playing music and men with fruit. Added a statue of a girl in resin.
    No longer available
    Dim. 28 x 30 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #248

    Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.

    A pair of vintage resin sculpted figurines of small eagles.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #559

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #537

    ‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.

    'Rape of the Sabine Women,' a wooden sculpture inspired by the famous artwork in Florence. Small damage to the lady's pinky finger, with her thumb also repaired.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    “Verkleed bal”, een set van 2 beelden in meerkleurig porselein met Meissen merk. Minieme schade aan de sokkel van het meisje.

    "Costume ball", a set of 2 multicolored porcelain figures with Meissen mark. Slight damage to the base of the girl.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532
    Dresden

    Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #586

    Een houten oorlogschild van Papoea-Nieuw-Guinea - Mendital. 20e eeuw.

    A wooden war shield from Papua New Guinea - Mendital. 20th century.
    No longer available
    Dim. h 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199
    Jos Stockbroeckx

    “Heidezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Heath view." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. ± 38,5 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481
    Demange

    “Napoleon te paard.” Goudkleurig gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Napoleon on horseback." Gold-colored patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h 40,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #450

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with white and black diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.
    No longer available
    Dim. 8.66 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #400

    Een 18 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 5,38 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 5.38 ct.
    No longer available
    Dim. 21.90 g
    Estimate: € 3800 / 4000
  • #482

    “Kunstmap Utopia”. Door Jos Jans (°1936) en Helene Keil (°1948). Een kistje met zeefdrukken. Ed. Utopia, genummerd 22/100.

    "Art portfolio Utopia." By Jos Jans (b. 1936) and Helene Keil (b. 1948). A box with silk screen prints. Ed. Utopia, numbered 22/100.
    No longer available
    Dim. 6 x 59 x 59 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #48

    Een tafellamp met koperen voet en een Tiffany stijl kap met florale motieven.

    A table lamp with a copper base and a Tiffany style shade with floral motifs.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #412

    Vijf gouachetaferelen op bladeren. Chinees werk, omstreeks 1900.

    Five gouache scenes on leaves. Chinese work, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #165
    Dihl Et Guerhard

    Een 27-delig Empire grisaille en verguld koffieservies in Parijs porselein, 19e eeuws. Bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkannetje, 12 tassen en 12 ondertassen. Onderaan gemerkt.

    A 27-piece Empire gray and gilt coffee service in Paris porcelain, 19th century. Includes a coffee pot, a sugar pot, a creamer, 12 cups, and 12 saucers. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #377

    Een groot polychroom massief houten Boeddhabeeld.

    A large polychrome solid wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 108 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Regolo tafel in hout en gefumeerd glas. De glazen voet heeft een beschadigde hoek.

    Regolo table in wood and smoked glass. The glass base has a damaged corner.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #544

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling vr. 21 & zat. 22 februari van 10.00 tot 17.00.

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 February 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More