Similar lots by type
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
-
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
-
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
-
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#45
Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
-
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
-
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
-
#65
Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
-
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
-
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
-
#276Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
-
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
-
#116Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
-
#75
Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
-
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
Other lots in this auction
-
#50
Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
-
#76
Een vintage Chesterfield bureaustoel, groel gecapitoneerd leder. Kleine beschadiging aan de rechter armleuning.
-
#472
“Chinees berglandschap met bomen”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
-
#114Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.
-
#29Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
-
#444
“Tuin van Eden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “G. Vanneste”. Vermoedelijk “Gustave Vaneste”.
-
#432
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Vlaamse school. Verfschade.
-
-
#649Bree Belgium
Een rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.
-
#442
“Stilleven met bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#388
Een Chinese Nanking vaas met krijgers in het decor.
-
#440
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.