#19
Een paar kandelaars van brons en bakeliet (?) in barokke stijl. Eén bobèche manco en ééntje met wat schade aan het bakeliet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cm -
#11
Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cm -
#1De Wilde
Een aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#114Thonet
Bistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#151
Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 150/200 -
#148
Vier korte en drie lange halssnoeren bezet met verschillende kleuren halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/80 -
#51Märklin 3000
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 45/55 -
#85
“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#145
Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met jade, roze kwarts en een trommelsteen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120 -
#102
Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#162
Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20/30 -
#117
Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 70 cm