#158Een halssnoer met bijpassende armband we voegen er nog vijf verschillende fantasie armbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#85“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#43Märklin 3040Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#51Märklin 3000Twee tenderlocomotieven van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#154Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
#1De WildeEen aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm -
#135Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#129Een paar gebeeldhouwde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 50 / 80 -
#63Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cm -
#23Drie hoornvazen van Brussels porselein, waarbij de kleinsten een koppel vormen. Eén met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 25 cm -
#139Drie verschillende broches en een ring bezet met amber en een halssnoer met bijpassende armband van zilver.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#25Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm