#29
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 16 & 20 cm -
#41Märklin 2865
Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 87.00 €Estimate: € 90 / 110 -
#151
Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#64Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#99Titus (?)
“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 11,5 x 7 cm -
#33
Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. h: 21 & 25 cm -
#30Guerin
Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#50Märklin 4000
Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#85
“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#70
Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 9 x 16 x 11 cm -
#25
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21,5 cm -
#42Märklin 3163
Een elektrische locomotief van de Belgische spoorwegen op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Estimate: € 60 / 80