#14Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#68Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een halssnoer met bijpassende armband we voegen er nog vijf verschillende fantasie armbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#159Twee halssnoeren van ivoor met bijpassende oorbellen. We voegen er zes halsnoeren van verschillende kleuren halfedelstenen aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#157Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Drie verschillende halssnoeren van rood koraal.
#60le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#49Märklin 3080 & 3090Een diersellocomotief en een stoomlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bespeeld. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#72Bell & HowellEen Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
No longer availableOnline only -
#89Drie herdrukken van reclamepanelen van Royal Crown Cola op karton.
#88“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#132Twee verschillende halssnoeren van agaat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 40 en 34 cmEstimate: € 40 / 80