#96Jef De Leeuw
“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 18,5 x 27 cm -
#43Märklin 3040
Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 40/60 -
#39Märklin 2855
Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 €Estimate: € 80/100 -
#2
Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6, 17 & 13 cm -
#129
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 87 cmEstimate: € 50/80 -
#25
Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21,5 cm -
#18Rasteli
Een paar bolle geribde vaasjes/kandelaars van kleurloos Italiaans glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cm -
#119
Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 58 cm -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm -
#32
Een paar ebbenhouten beeldes van ee man en een vrouw. Afrikaans werk
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 30 cm -
#71
Een lot van zeven blikken dozen met afbeeldingen van leden van de Belgische Koninklijke familie.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 x 11 - 23 x 31 cm -
#57Pe. De. (Pieter Dienes)
Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 26 cm