#30Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#37Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
#25Twee paar miniaturen met romantische scènes naar de rococo.
#182Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#102Een vaas van gesatineerd oranje glas.
#67Een antieke fotocamera. Omstreeks 1905. In tas.
Un appareil photo ancien. Vers 1905. dans son étui.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50