#439“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#289War MackenPeriod: 1883-1970“Winterzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd War Macken.
"Winter View," a painting, oil on canvas, signed War Macken.No longer availableDim. 50 x 62.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#596Alias ItalyEen design stoel in aluminium en stof, gemerkt.
#418Een lot van 9 Japanse netsuké’s van hout.
#41Een tafellamp van zamak met een verliefd koppel. Naar A. Moreau.
#58“De bewening van de gekruisigde Christus”. Bronzen hoogreliëf gemonogrammeerd A.G. en gedateerd 1917.
"The Lamentation of the Crucified Christ". Bronze high relief monogrammed A.G. and dated 1917.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37Een klokstel in zamak met bijbehorende beelden van figuren met vogels.
#377Een groot polychroom massief houten Boeddhabeeld.
A large polychrome solid wooden Buddha statue.No longer availableDim. 108 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320StormEen roestvrije stalen horloge.
A stainless steel watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
An 18 kt yellow gold heart-shaped pendant set with one brilliant cut diamond of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 200 / 300