Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.
Suzanne Berset

“Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.

"Porte Métallique". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2002 au verso.
125
60 x 40 cm
Estimate: 80100
Catalogue #125
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #205
    Hendrik Breedveld
    Period: 1918 - 1999

    “Winters landschap met knotwilgen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “Breedveld”.

    "Winter landscape with pollard willows". A painting, oil on panel, signed at the bottom "Breedveld".
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #180

    “Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.

    "Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #181
    John Brosens

    “Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #157
    M. Catelein

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175
    Rik Blomme
    Period: 1933 - 2001

    “Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.

    "Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    “Kadezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    “Quay view”. Oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 74 x 98
    Estimate: € 50 / 80
  • #167
    Godelieva Vleeschouwers

    “Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.

    "Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #154
    A. de H.

    “Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.

    "Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198
    E. Kovak

    “Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.

    « Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #179
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme d'été". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #164

    “Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.

    “Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #155
    Antoine De Smet

    “Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #153
    F. Doorenbos

    “Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    "Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #183

    “The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.

    « Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145
    P. Mossay

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #165

    “Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    "Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #177
    Rik Tokkie

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #147
    Dominique Manesse

    “Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32,5 x 44,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #182
    Gelper

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Composition". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #168
    Marius Girard
    Period: 1927 - 2014

    “Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    "Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #150
    Jan Van Gesins (?)

    “Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171
    L. Ellerman

    “Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #144

    “Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.

    "Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #156
    Dury

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #191

    Een rechthoekige houten spiegel.

    A rectangular wooden mirror.
    No longer available
    Online only
    Dim. 72 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83
    Jon Baken

    “Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.

    “Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #178

    “Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.

    « Coffret électrique à la Brandenburger Tor ». Une photographie d'art encadrée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.

    Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #59
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #210

    “Jezus van het kruis”. Een ets op papier.

    "Jesus of the cross". An etching on paper.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 18,5cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #123

    Een Italiaanse spiegel met gesneden en verguld houten lijst en met gebosseerd glas. Gebruikssporen. Omstreeks 1800.

    Un miroir italien avec cadre en bois sculpté et doré et avec verre en relief. Traces d'utilisation. Vers 1800.
    No longer available
    Online only
    Dim. 94 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #54
    Leonard

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Vernisschade in de linker onderhoek.

    "Intérieur". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Vernis endommagé dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203

    Een print op papier met paard en hooiwagen

    A print on paper with horse and hay wagon
    No longer available
    Online only
  • #90
    M. De Jongh

    “Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #11
    Claude Zographos

    “Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.

    “Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #102
    Constant De Swerts

    “Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    "Entrée d'une église de village". Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only Schilderijen - 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 21:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 21:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More