Other lots in this auction
-
#498Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.
A pair of polychrome porcelain and biscuit figurines. Depicting a woman with a basket of flowers and a man with a large empty basket. Marked at the bottom, possibly Kiyelka, first quarter of the 20th century. Tiny repair on a flower.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 200 / 220 -
#484Ferdinand Buyle“Militaire Kadet.” Pastel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘20.
“Military Cadet.” Pastel on paper. Signed, dated '20.No longer availableDim. 73 x 58 cmEstimate: € 120 / 160 -
#289Een grote bronzen vijzel met stamper.
A large bronze mortar and pestle.No longer availableDim. Hoogte 13, Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.
A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#367Kubera, een gepatinneerd bronzen beeld. Kubera of Kuber is in het hindoeïsme de god van rijkdom en schatten en de god-koning van vele halfgoden zoals de Yaksha's. Hij wordt verheerlijkt als de bezitter van schatten.
Kubera, a patinated bronze statue. Kubera or Kuber is the Hindu god of wealth and treasures, as well as the god-king of many demigods like the Yakshas. He is glorified as the possessor of treasures.No longer availableDim. Hoogte 30 cmEstimate: € 75 / 100 -
#645Val Saint LambertEen lot van 12 kleine en 10 grote geslepen glazen, van kleurloos VSL kristal. Niet gemerkt.
A lot of 12 small and 10 large cut glasses, made of colorless VSL crystal. Not marked.No longer availableDim. Hoogte 13.5 en 18 cmEstimate: € 75 / 100 -
#423Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000Zes design stoelen, Arper Catifa 46, zwart-witte zit en verchroomd metalen onderstel.
Six design chairs, Arper Catifa 46, black and white seat with chromed metal base.No longer availableDim. 80 x 56 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#131SinclairEen Sinclair ZX Spectrum personal computer, 48k in origele doos en verpakking, in nieuwstaat, met de bijgevoegde set van 8 games op cassette (doos van de cassettes in mindere staat).
A Sinclair ZX Spectrum personal computer, 48k in original box and packaging, in new condition, with the accompanying set of 8 games on cassette (boxes of cassettes in lesser condition).No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#216Staande klok met gemarqueteerd front. Geëmailleerde wijzerplaat met wijzers in de vorm van een slang.
Standing clock with marquetry front. Enameled dial with hands in the shape of a snake.No longer availableDim. H 226, B 44, D 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Edmondo (Eddy) PassauroPeriod: 1893-1969“Mevrouw Verellen, Damesportret”. Houtskool, pastel en aquarel. Gesigneerd en gedateerd Anvers 1937.
"Mrs. Verellen, Portrait of a Lady." Charcoal, pastel, and watercolor. Signed and dated Antwerp 1937.No longer availableDim. 62 x 48 cmEstimate: € 250 / 400 -
#251Een beschilderd porseleinen schoteltje op een messingen voet. Empire stijl.
A painted porcelain saucer on a brass stand. Empire style.No longer availableDim. Hoogte 22, Ø 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#487Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.
A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.No longer availableDim. Hoogte 22, Ø 20 cmEstimate: € 120 / 150

