“Meules en Campine (esquisse)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 18 juillet 1906. Achteraan handgeschreven eigendomsverklaring van de kunstenaars, later in het bezit van een bevriende familie gekomen.
Eugène Laermans
Period: 1864-1940

“Meules en Campine (esquisse)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 18 juillet 1906. Achteraan handgeschreven eigendomsverklaring van de kunstenaar, later in het bezit van een bevriende familie gekomen.

Dim. 68 x 98 cm
SKU: 3009250164.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #164
Estimate: € 2000 / 3000

  • #498

    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #484
    Ferdinand Buyle

    “Militaire Kadet.” Pastel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘20.

    “Military Cadet.” Pastel on paper. Signed, dated '20.
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #289

    Een grote bronzen vijzel met stamper.

    A large bronze mortar and pestle.
    Dim. Hoogte 13, Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #367

    Kubera, een gepatinneerd bronzen beeld. Kubera of Kuber is in het hindoeïsme de god van rijkdom en schatten en de god-koning van vele halfgoden zoals de Yaksha's. Hij wordt verheerlijkt als de bezitter van schatten.

    Kubera, a patinated bronze statue. Kubera or Kuber is the Hindu god of wealth and treasures, as well as the god-king of many demigods like the Yakshas. He is glorified as the possessor of treasures.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #645
    Val Saint Lambert

    Een lot van 12 kleine en 10 grote geslepen glazen, van kleurloos VSL kristal. Niet gemerkt.

    A lot of 12 small and 10 large cut glasses, made of colorless VSL crystal. Not marked.
    Dim. Hoogte 13.5 en 18 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #423
    Lievore Altherr Molina Arper
    Period: 2000

    Zes design stoelen, Arper Catifa 46, zwart-witte zit en verchroomd metalen onderstel.

    Six design chairs, Arper Catifa 46, black and white seat with chromed metal base.
    Dim. 80 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #131
    Sinclair

    Een Sinclair ZX Spectrum personal computer, 48k in origele doos en verpakking, in nieuwstaat, met de bijgevoegde set van 8 games op cassette (doos van de cassettes in mindere staat).

    A Sinclair ZX Spectrum personal computer, 48k in original box and packaging, in new condition, with the accompanying set of 8 games on cassette (boxes of cassettes in lesser condition).
    Estimate: € 400 / 600
  • #216

    Staande klok met gemarqueteerd front. Geëmailleerde wijzerplaat met wijzers in de vorm van een slang.

    Standing clock with marquetry front. Enameled dial with hands in the shape of a snake.
    Dim. H 226, B 44, D 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Edmondo (Eddy) Passauro
    Period: 1893-1969

    “Mevrouw Verellen, Damesportret”. Houtskool, pastel en aquarel. Gesigneerd en gedateerd Anvers 1937.

    "Mrs. Verellen, Portrait of a Lady." Charcoal, pastel, and watercolor. Signed and dated Antwerp 1937.
    Dim. 62 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #251

    Een beschilderd porseleinen schoteltje op een messingen voet. Empire stijl.

    A painted porcelain saucer on a brass stand. Empire style.
    Dim. Hoogte 22, Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00