• 30 September Dag 1 #1-300
    • 1 Oktober Dag 2 #300-600
    • Online Only Varia 29 September 2025
© 2025 Jordaens N.V.
“Meules en Campine (esquisse)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 18 juillet 1906. Achteraan handgeschreven eigendomsverklaring van de kunstenaars, later in het bezit van een bevriende familie gekomen.
Eugène Laermans
Period: 1864-1940

“Meules en Campine (esquisse)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 18 juillet 1906. Achteraan handgeschreven eigendomsverklaring van de kunstenaar, later in het bezit van een bevriende familie gekomen.

Dim. 68 x 98 cm
SKU: 3009250164.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #164
Estimate: € 2000 / 3000

  • #549
    Hans Peter Nagtegaal
    Period: °1944

    “Eursinge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    "Eursinge". Oil on canvas. Signed and dated 1976.
    Dim. 45 x 0 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #154
    Corneille Petit

    ‘Huiselijk tafereel’. Olieverf op doek. Een 19e eeuws schilderij, getekend.

    "Domestic scene", oil on canvas. A 19th-century painting, signed; C. Petit.
    Dim. 52/42 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #594

    Een oude gietijzeren boekenpers.

    An old cast iron book press.
    Dim. H 32, B 43, D 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #604
    Denisco

    Een vintage salontafel met tegelblad, getekend; Denisco. Met een decor van flessen en cocktailglazen. Enkele tegels zijn gebarsten.

    A vintage coffee table with tile top, signed Denisco. Featuring a design of bottles and cocktail glasses. Some tiles are cracked.
    Dim. H 39, B 125, D 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een set van twee porseleinen inktpotten in een houten koffertje. Het deksel is ingelegd met de tekst Odeurs. 1 van de inktpotten is meermaals gelijmd.

    A set of two porcelain inkwells in a wooden case. The lid is inlaid with the text; Odeurs. One of the inkwells has been glued several times.
    Dim. H 11, B 21, D 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #499
    J. Van Steen

    “Bloemenstilleven in porseleinen vaas.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life in porcelain vase." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    Dim. 3,55 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #304

    “Pooh Bear”, een massief houten beeld van de Disney held met honingpot, niet gemerkt.

    "Pooh Bear," a solid wooden sculpture of the Disney character with a honey pot, unmarked.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #616
    Leo Vingerhoets
    Period: 1917 - 1983

    “Landbouwersgezin”. Een glas-in-loodraam gemonteerd op een lichtbak. Getekend; Leo Vingerhoets.

    "Farmers family". A stained glass window mounted on a lightbox. Signed by Leo Vingerhoets.
    Dim. H 62, B 102, D 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #455

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 200/131 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #574

    “Les albums Tintin & Milou sont en vente ici”, een kader met vintage reclameposter voor onze stripheld Kuifje.

    "The Tintin & Snowy albums are for sale here", a frame with a vintage advertising poster for our comic hero Tintin.
    Dim. 43 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00