#142
Traminer A.C. Alsace A. & R. Barrière Frères, Nuits
0 aantal: 7 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#252
Ch. La Croix A.C. Fronsac
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#205
Partij wijn, te verdelen, - 13 dozen
No longer available -
#472
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#35
Lot rode wijn
aantal: 9 bt Châteauneuf-du-Pape A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 1 bt Ch. St. Didier-Parnac A.C. Cahors
M.C. 1988 aantal: 1 bt Ch. d’Estève A.C. Côtes du Rhône G. Français-Monier de Saint-Estève, Uchaux M.C. 1989 aantal: 1 bt Dürkheimer Feuerberg Rotwein Qualitätswein b. A. Rheinpfalz BASF, Ludwigshafen
1989 aantal: 1 bt Dom. Deshenrys A.C. Coteaux du Languedoc H.F. Bouchard, Alignant du Vent M.D. 1992 aantal: 1 bt Dom. Deshenrys A.C. Coteaux du L(..)
No longer available -
#39
Lot rode wijn
aantal: 10 bt Mas Collet D.O. Tarragona Capçanes M.O. 1997 aantal: 1 bt Ch. Rochecolombe A.C. Côtes du Rhône G. Herberigs, Bourg-St-Andeol M.O. 1997 aantal: 2 bt Dom. du Père Caboche A.C. Côtes du Rhône Jean-Pierre Boisson, Ch’neuf-du-Pape M.D. 2004 aantal: 1 bt Ca’del Solo Big House Red California
M.O. 1997 aantal: 2 bt Merlot Wine of Origin Paarl Ruitersvlei Estate Wine M.O. 1998 aantal: 2 bt Cabernet Sauvignon - Merlot Wine of Origin Paarl Ruitersvl(..)
No longer available -
#160
Champagne Grande Réserve Rosé Brut 1e Cru Gimonnet-Oger, Cuis M.O. 0 aantal: 2 bt
No longer available -
#273
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#359
Ch. Tasta A.C. Fronsac
M.C. 1996 aantal: 4 bt
No longer available -
#32
Lot rode wijn
aantal: 7 bt Pinot Noir Réserve I.G.P. Pays d’Oc Raoul Henri M.O. 2013 aantal: 3 bt Pinot Noir Upper Galilée I.G.P. Pays d’Oc Galil Mountain Winery, Yiron Vineyard M.O. 2015 aantal: 4 bt
No longer available -
#211
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. O.K. 1976 aantal: 3 Mag. 1 bn, 1vts, 1ms
No longer available -
#91
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt Ch. Lalande-Labatut A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Tour de Bigorre A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Cotte des Rambaux Cuvée Petit Martinot A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Roux de Beaucés A.C. Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 2 bt Ch. de Potiron A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 2 bt Ch. de Costis A.C. Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. Vermont A.C. Bordeaux
M.C. 2010 aantal: 2 bt