#489Wallaert“Zittend Naakt.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Schimmelschade.
"Sitting Nude." Mixed media on paper. Signed. Mold damage.No longer availableDim. 94 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607Een vintage design stoel, vermoedelijk Svante Schöblom.
#473Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.
#112Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Mijn moeder”, een houtskooltekening op board, getekend en gedateerd 1933.
#502Walter NeuhofPeriod: 1904-1982“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Girls portrait." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954‘Zicht op de Brugse reien’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
'View of the Bruges canals', oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60/70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#436Jules LeleuEen gefineerd houten art-deco tafeltje, Jules Leleu, circa 1940.
A veneered wooden Art Deco table, Jules Leleu, circa 1940.No longer availableDim. h 74 x Ø 87 cmEstimate: € 300 / 500 -
#387‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.
'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'No longer availableDim. Hoogte 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318Een borrelsetje bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Op een verzilverd dienblad.
A liquor set consisting of a decanter and six glasses. On a silver-plated tray.No longer availableDim. H 23, B 25, D 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#328Gerold Porzellan“Elegant Dancer”, een porseleinen beeldje, art-deco, onderaan gemerkt.
"Elegant Dancer", a porcelain figurine, art-deco style, marked at the bottom.No longer availableDim. h 15 x l 19 cmEstimate: € 40 / 60