#172“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
Queen Isabella. A round brass plaque.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#7“Gestileerd havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt monogram “BI ‘97”. 2 kleine gaatjes onderaan.
"Stylized harbor view." A painting, oil on canvas. Monogrammed "BI '97". 2 small holes at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#433Een Icoon schilderij op doek.
An iconic painting on canvas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#403D. Steenwerckx“Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Morning and evening in Haspengouw." A pair of works, oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#306Rudi de VosPeriod: °1944“Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Tennis in Boom". Oil paint on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#225Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
#196Een groot lot van 4 prints op papier met fauna en flora als thema. Diverse afmetingen.
A large lot of 4 prints on paper with a fauna and flora theme. Various sizes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#47Van Den Broeck“Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#260Massolovski AlthoffEen stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48“Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
"Leopold Vermeiren." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 35cmEstimate: € 50 / 75 -
#66Een paar Indische tankhas op zijde.
A pair of Indian tankhas on silk.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 & 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 120