Dim. 12.5 x 10 cm
SKU: 2502250344.
Category: Aquarel.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 30 / 50

  • #14
    Théo Idserda

    Visserssloepen in de havengeul. Aquarel op papier door Theo Idserda. Gesigneerd in de linker benedenhoek.

    Fishing boats in the harbor entrance. Watercolor on paper by Theo Idserda. Signed in the lower left corner.
    Dim. 67/89 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509
    Jan Harm Weijns
    Period: 1864 - 1945

    “Winterzicht, waterverf op papier, gesigneerd J.H. Weijns.

    "Winter view, watercolor on paper, signed J.H. Weijns."
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    “Delphi”, een aquarel op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Delphi," a watercolor on paper, monogrammed JH.
    Dim. 47 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    “Landschap”, een aquarel op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Landscape", a watercolor on paper, monogrammed JH.
    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #243

    Lot van 2 Boomse vazen. De grootste vaas is ontworpen door Paul Heller. De kleinste vaas is voorzien van een organisch roze lijnmotief.

    Lot of 2 Boomse vases. The largest vase is designed by Paul Heller. The smallest vase features an organic pink line motif.
    Dim. hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #229
    Fr. Colling

    “Hoevezicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Colling Fr. en gedateerd 1951.

    "Farm view with hay stacks," a painting, oil on canvas, signed Colling Fr. and dated 1951.
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153
    Period: 1876

    Franse Mle. 1974 Gras bajonet zonder schede. Serienummer 40354, manufactures d’armes St. Etienne, 1876.

    French Mle. 1974 Gras bayonet without scabbard. Serial number 40354, Manufactures d'armes St. Etienne, 1876.
    Dim. lengte 64 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #412

    Vijf gouachetaferelen op bladeren. Chinees werk, omstreeks 1900.

    Five gouache scenes on leaves. Chinese work, circa 1900.
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #224

    “Just a boy and his dog”, een reproductie, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Lenaers.

    "Just a boy and his dog", a reproduction, oil on canvas in a gilt frame, signed J. Lenaers.
    Dim. 55 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #152
    Hilaire Vanbiervliet
    Period: 1891 - 1982

    “Landschap met dorp”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Hil. Vanbiervliet.

    "Landscape with village", a painting, oil on board, signed Hil. Vanbiervliet.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #36

    Een vintage salontafel in gefineerd teak, medio jaren 50 van de vorige eeuw.

    A vintage teak veneer coffee table from the mid-1950s.
    Dim. 44 x 107 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218
    Delfts blauw

    Een set van Delfts aardewerk, gemerkt Maastricht, Royal Sphinx en Petrus Regout, bestaande uit 4 vazen waarvan 2 dekselvazen.

    A set of Delft earthenware, marked Maastricht, Royal Sphinx, and Petrus Regout, consisting of 4 vases including 2 lidded vases.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #333
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 art deco Coupes model 'Noémie'' vervaardigd door Val Saint Lambert, ontworpen door Charles Graffart & Rene Delvenne.

    A set of 2 art deco coupes model 'Noémie' manufactured by Val Saint Lambert, designed by Charles Graffart & Rene Delvenne.
    Dim. h 13 x Ø 22.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #517

    Een massieve gesculpteerde houten Chinese piëdestal met marmeren blad.

    A solid carved wooden Chinese pedestal with a marble top.
    Dim. h 38 x Ø 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148

    Een schommelstoel, bentwood met cannage, in de stijl van Thonet.

    A rocking chair, bentwood with caning, in the style of Thonet.
    Dim. 102 x 50 x 96 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #190

    Een platina ring bezet met een centrale briljant van +- 0,90 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A platinum ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.90 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 0.80 ct.
    Dim. 9,46 g
    Estimate: € 2000 / 2200

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00