#451Steiff, GermanyZes pluchen eekhoorns waarvan vijf gemerkt Steiff.
#394TrekEen carbonnen koersfiets, Trek Madone, 20 vitesse, maat 48 cm.
A carbon racing bike, Trek Madone, 20 speeds, size 48 cm.No longer availableDim. maat 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#248Noblet, Paris en A.Een klarinet in draagkoffertje gemerkt Noblet, Paris.
A clarinet in carrying case marked Noblet, Paris.No longer availableDim. l 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Een parelhalssnoer met 18 kt wit-en geelgouden slot.
#460Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a pearl and diamonds totaling 0.30 ct.No longer availableDim. 6,26 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#549Hans Peter NagtegaalPeriod: °1944“Eursinge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
"Eursinge". Oil on canvas. Signed and dated 1976.No longer availableDim. 45 x 0 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212“Holy Bible”, een 19e eeuwse bijbel met lederen kaft en koperen sluiting/hoeken. Toegevoegd Alle de Werken van Flavius Josephus.
#307Een oud fotoalbum, fluwelen kaft met florale messing bekleding, met hierin foto’s van vintage voertuigen.
An old photo album, velour cover with floral brass ornamentation, containing photos of vintage vehicles.No longer availableDim. 8 x 29 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#349Edgard Farasyn‘Rotskust’. Olieverfstudie op paneel. Getekend; Edg. Farsyn.
‘Rocky Coast’, oil paint study on panel. Signed; Edg. Farsyn.No longer availableDim. 24.5/32 cmEstimate: € 80 / 120