#48
“Winters boslandschap bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20
Een zwartgelakt houten cartelklok met handgeschilderd bloemendecor in de geest van de Neuchateloises.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#226Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire
Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#187Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig Japans decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor japonisant multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Henri François SchaefelsPeriod: 1827 - 1904
« La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#29
Een bord van imari porselein.
Assiette en porcelaine imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#153
Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.
Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 12 x 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#273Louis Valentin Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50 / 80 -
#167
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.