“Minuterie de Matadi, Farine de froment Zaire”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd ‘Moke’ (Père).
“Moke Père” Monsengwo (Moke)
Period: 1968 - ....

"Minuterie de Matadi, Wheat Flour Zaire", a painting, acrylic on canvas, signed 'Moke'.
Dim. 42 x 61 cm
SKU: 2502250432.
Category: Schilderij.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #432
Estimate: € 120 / 180

  • #404
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #324
    De Coene

    “Interieur met belezen man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘De Coene’. Alsook op de achterzeide een schilderij van een jongeman met ontblote borstkas.

    "Interior with learned man", a painting, oil on canvas, signed 'De Coene'. Also on the reverse side a painting of a young man with a bare chest.
    Dim. 81 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #19
    Frans Van Vlodrop

    Oude hoeve met beekje. Olieverfschilderij op doek. Gesigneerd: F Van Vlodrop.

    Old farmhouse with stream. Oil painting on canvas. Signed: F Van Vlodrop.
    Dim. 59/43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Stilleven met margrieten en fruit. Olieverf op doek door Henri Joseph Pauwels. Gesigneerd.

    Still life with daisies and fruit. Oil on canvas by Henri Joseph Pauwels. Signed.
    Dim. 78/69 cm
    Estimate: € 65 / 90
  • #22
    Rick Theunissen

    Landschap met hoeve. Olieverf op doek door Rick Theunissen. Gesigneerd.

    Landscape with farmstead. Oil on canvas by Rick Theunissen. Signed.
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #82
    Davey Randall

    “Le Moulin Rouge, Parijs”. Olieverf op doek, gesigneerd Davey Randall. 1887-1964

    "The Moulin Rouge, Paris". Oil on canvas, signed by Davey Randall. 1887-1964.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #54
    Francis Cristaux
    Period: 1956 - ....

    “Strandzichten”, een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd F. Cristaux.

    "Seascapes", a lot of 2 small paintings, oil on panel, signed F. Cristaux.
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #32

    “Stilleven met bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. De Freyennes.

    "Still life with flower vase," a painting, oil on canvas, signed E. De Freyennes.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #212
    Armand De Beul
    Period: 1874 - 1953

    “Vlaams interieur”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde kader, gesigneerd Armand De Beul.

    "Flemish interior", a painting, oil on canvas in damaged frame, signed by Armand De Beul.
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #112
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #142
    Hubert Bellis
    Period: 1831 - 1902

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bellis.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed H. Bellis.
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Bosbeek in de winter”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Bosbeek in the winter", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #422
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #104
    Jules Verstreken
    Period: 1882 - 1961

    “Hoeve op de heide”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Verstreken.

    "Farm on the heath", a painting, oil on canvas, signed J. Verstreken.
    Dim. 43 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #64

    “Kippen, een haan en een pauw op het erf”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Chickens, a rooster, and a peacock in the yard", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Albert Embrechts

    ‘Meisje met de rode hoed’. Reproductie naar het werk van Johannes Vermeer. Olie op doek door Albert Embrechts.

    'Girl with the Red Hat'. Reproduction of the work by Johannes Vermeer. Oil on canvas by Albert Embrechts.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #224

    “Just a boy and his dog”, een reproductie, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Lenaers.

    "Just a boy and his dog", a reproduction, oil on canvas in a gilt frame, signed J. Lenaers.
    Dim. 55 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met koperen potten, uien en aardappelen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jules Decort.

    "Still life with copper pots, onions, and potatoes", a painting, oil on canvas, signed Jules Decort.
    Dim. 41 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299

    “Het dobbelspel”, een reproductie naar het werk van Bartolome Esteban Murillo, olieverf op doek. Gemonogrammeerd LC en gedateerd 1950.

    "The dice game," a reproduction after the work of Bartolome Esteban Murillo, oil on canvas. Monogrammed LC and dated 1950.
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Fr. Colling

    “Hoevezicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Colling Fr. en gedateerd 1951.

    "Farm view with hay stacks," a painting, oil on canvas, signed Colling Fr. and dated 1951.
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    Ongekunsteld 19e eeuws schilderij. Olie op doek. Stelt voor een hoeve met bijgebouwen in een bosrijk landschap. Omlijst in een fraai goudkleurig kader met mooie ouderdomspatina. Onleesbaar gesigneerd, links onderaan.

    Unaffected 19th century painting. Oil on canvas. Depicts a farmstead with outbuildings in a wooded landscape. Framed in a lovely gold-colored frame with beautiful age patina. Signed illegibly, bottom left.
    Dim. 30/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #336

    Een antiek drieluik kamerscherm met 6 beschilderde panelen, jaren 20 van de vorige eeuw. De panelen met diverse onderwerpen beschilderd zijn getekend ‘M. Heylighen.

    An antique triptych room divider with 6 painted panels, dating back to the 1920s. The panels are painted with various subjects and signed 'M. Heylighen.'
    Dim. 164 x 54.5 cm (1 deel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #59
    Robert Frénay
    Period: 1903 - 1986

    “Interieur te Brugge en Vissersbootje bij maanlicht”, een set van 2 schilderijen, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.

    "Interior in Bruges and Fishing Boat in Moonlight", a set of 2 paintings, oil on board, signed R. Frénay.
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Robert Frénay

    “Zicht op de reien te Brugge”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.

    "View of the canals in Bruges", a painting, oil on board, signed R. Frénay.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #455
    Philippe Starck Aleph

    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #137
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een buste in albast op marmeren voet, gesigneerd V. Vaerenbergh.

    A bust in alabaster on a marble base, signed by V Vaerenbergh.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #149
    Steinlen

    “De Vluchtelingen”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.

    "The Refugees" Watercolor drawing. Signed.
    Dim. 26 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Limoges

    Een bloempot van Frans porselein. Onderaan gemerkt. ‘Porcelaines Ulysse’ - ‘Pierre Frey’

    A flowerpot of French porcelain. Marked on the bottom. 'Porcelaines Ulysse' - 'Pierre Frey'
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #94

    “Meisje met blauwe hoed”. Pastel. Franse School XVIIIde eeuw.

    "Girl with blue hat". Pastel. French School 18th century.
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #585

    Een Birmaans borduurwerk met driehoekige zwarte passe-partout in vergulde kader.

    A Burmese embroidery with triangular black mat in gilded frame.
    Dim. H. 82 x B. 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599

    Een tafellamp waarvan de voet in koper en opaline.

    A table lamp with a copper base and opaline.
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #351

    Een lot van twee benen theepotjes met decor van eenden en een benen kistje met 2 niveaus.

    A lot of two bone teapots decorated with ducks and a bone box with 2 levels.
    Dim. h 7, 7, 6,5 x 5 x 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Een lot van 3 limited edition beeldjes, Cracking art special pet therapy original. No 244 , 299 en 361/400. 31-10-2010.

    A lot of 3 limited edition figurines, Cracking Art special pet therapy original. No 244, 299, and 361/400. October 31, 2010.
    Dim. 34.5 x 22.5 x 6.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186
    Leo Galli

    Dim. 149 x 57 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #296

    Set van 3 houten uitschuifbare bijzettafeltjes. Rustiek landelijke stijl.

    Set of 3 wooden extendable side tables. Rustic country style.
    Dim. H 57, B 56, D 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #69

    Een houten schildersezel.

    A wooden painting easel.
    Dim. 100+ cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00