Other lots by Belen
-
#284louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 30 x 27 ccmEstimate: € 40/60 -
#302Louis Belen
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 25 cmEstimate: € 50/80
Similar lots by type
-
#226
“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 41 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#69
“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 23 x 31 cmEstimate: € 35/50 -
#104Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905
“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 49 cmEstimate: € 40/80 -
#76Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Straatzicht”. Aquarel en pastel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue”. Aquarelle et pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#74Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 37 x 42 cmEstimate: € 50/80 -
#354Hilde Hendrickx
Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#185
Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#197
“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#281
Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#96Marie Rosalie Bertaud
Een paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.
Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 58,5 x 48 cmEstimate: € 140/200 -
#160
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 88 cmEstimate: € 80/120 -
#70
Poederblauwe vaas van Chinees porselein. “A Product of the Kin Men Distillery - Republic of China.
Un vase chinois bleu poudré. “A Product of the Kin Men Distillery - Republic of China”.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 27,5 cmEstimate: € 20/25 -
#2Belgische School
“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 120/200 -
#239
“Dame aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (gedeeltelijk onder kader”. XIXe eeuw.
“Femme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé (signature partiellement sous le cadre”. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 11 x 8 cmEstimate: € 60/80 -
#124Karel Jongelinghs
“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée. Petite restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 56 x 79 cmEstimate: € 100/150 -
#134Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#73
Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw. Met sleutel.
Une garniture de cheminée en régule, détails en marbre rouge. Comprenant deux candélabres sur griffes et une pendule décorée de figure féminine classique. France, fin XIXème siècle. Avec clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 181.00 €Dim. 85 x 44 en 42 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#72Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 50 x 66 cmEstimate: € 200/240