Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

"Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
Dim. 75 x 53 x 61 cm
SKU: 2210240201.
Categories: Design/vintage, Hout, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #201
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #532

    Een Chinese wierookbrander in twee delen uit jade , versierd met drakenkoppen, op een uitgewerkt houten sokkeltje.

    A Chinese incense burner in two parts made of jade, decorated with dragon heads, on an elaborately carved wooden base.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #547

    Een houten zwart gelakt vouwtafeltje met dubbel openklapbaar blad, waarvan 1 met schaakbord. Verguld versierd met vogels en floraal decor.

    A wooden black lacquered folding table with double foldable top, one with a chessboard. Gilt decorated with birds and floral motifs.
    No longer available
    Dim. 77,5 x 79 x 81 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #698
    Pentax

    Een vintage Pentax L camera met extra lens in bijbehorende lederen tasjes.

    A vintage Pentax L camera with extra lens in matching leather cases.
    No longer available
    Dim. 13 x 16 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351
    Nozeman en Sepp Lannoo

    “Nederlandsche Vogelen 1770-1829”. Door Nozeman en Sepp, een XXL boek in nieuwstaat, ongeopende verpakking, in originele cassette. Uitgeverij Lannoo 2014, 816p, Hardcover, circa 12 kg.

    "Dutch Birds 1770-1829". By Nozeman and Sepp, an XXL book in like-new condition, unopened packaging, in original slipcase. Publisher Lannoo 2014, 816p, Hardcover, approximately 12 kg.
    No longer available
    Dim. 10 x 67 x 48 cm - 12kg
    Estimate: € 150 / 250
  • #623
    Steiff, Germany

    Een vintage speelgoed ezeltje op wieltjes. In het oor gemerkt.

    A vintage toy donkey on wheels. Marked in the ear.
    No longer available
    Dim. 56 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #202
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.

    An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With geometric decor.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #694
    Biekens

    Een lot van vier vellen Biekens chromo’s uit St. Niklaas, midden jaren 50 van de vorige eeuw. Elk vel bestaat uit 16 chromo’s.

    A lot of four sheets of Biekens chromos from St. Niklaas, mid-1950s. Each sheet contains 16 chromos.
    No longer available
    Dim. 24 x 32.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #204
    d’Artois Limoges

    Een 12-delig porseleinen servies, onderaan gemerkt Limoges d’Artois, bestaande uit koffieservies. Grote, kleine en diepe borden. Terrines en sauskommen. 69 stuks.

    A 12-piece porcelain dinner service, marked Limoges d'Artois, including coffee service, large, small, and deep plates, tureens, and sauce boats. 69 pieces.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #683
    Limoges Unique

    “Souvenir de l’exposition coloniale, 1931”. Een interbellum porseleinen kopje en schoteltje met vergulde details. Onderaan gemerkt.

    "Souvenir from the Colonial Exhibition, 1931." An interwar porcelain cup and saucer with gilded details. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 7 x Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een rechthoekige spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.

    A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.
    No longer available
    Dim. 176x108 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #339

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #682

    Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #522
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #344

    Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.

    A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides.
    No longer available
    Dim. 37 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #679
    Bone China Herford

    Een porseleinen groepje van een romantisch koppel gezeten op een muurtje. Onderaan gemerkt.

    A porcelain group of a romantic couple seated on a wall. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een Chinees hout gesculpteerd bijzettafeltje met roos marmeren blad en klauwpoten. Vroeg 20e eeuw.

    A Chinese wooden side table with rose marble top and claw feet. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #685
    Boch Frères La Louvière

    Een 40-delig porseleinen servies, Boch La Louvière, model Ramona. Bestaande uit 2 ronde schalen, 2 ovalen schalen, 2 grote kommen, 11 platte borden, 13 diepe borden en 10 dessertborden.

    A 40-piece porcelain dinnerware set, Boch La Louvière, Ramona model. Includes 2 round dishes, 2 oval dishes, 2 large bowls, 11 dinner plates, 13 soup plates, and 10 dessert plates.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #687

    Een lot van 6 gekleurd kristallen glazen op een spiegel dienblad met messing rand.

    A set of 6 colored crystal glasses on a mirrored tray with brass rim.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.

    A set of 2 Art Deco milk glass globe lamps.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Lode Vleeshouwers

    Een gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.

    A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684

    Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.

    A set of 6 colored crystal wine glasses, 2 with minor rim damage.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.

    A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #693

    “Chanson d’amour”, een originele poster uit 1937 van de gelijknamige operette.

    "Chanson d'amour", an original poster from 1937 of the operetta with the same name.
    No longer available
    Dim. 119 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #686
    Sits

    “Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.

    "Neppi." A pair of upholstered poufs. Marked Sits at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152
    Paul Jean Clays
    Period: 1819-1900

    “Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.

    "Maritime view". A painting, oil on panel. Signed and dated 1887 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 45,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #667

    Een Chinees porseleinen schotel met decor van personages. Stijl Qianlong.

    A Chinese porcelain plate with decorations of characters. Qianlong style.
    No longer available
    Dim. Ø 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Stef

    Een art deco beeld van een olifant met mahout, gemerkt Stef, geglazuurd aardewerk met kleine glazuurschade.

    An Art Deco statue of an elephant with mahout, marked Stef, glazed earthenware with minor glaze damage.
    No longer available
    Dim. 30 x 48 x 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #210

    Een 18 kt witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white gold heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.25 ct in total.
    No longer available
    Dim. 2,11 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #672

    Een art deco luchter in massief koper en drie amberkleurige glazen blakers. Opnieuw te bedraden.

    An Art Deco chandelier in solid copper with three amber glass sconces. Needs to be rewired.
    No longer available
    Dim. 45 x 57 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #410

    Een gouden munt uit Luxemburg. 20 LUF, 1964 “Troonsbestijging Groothertog Jan”. Au 900/1000 6,45 g

    A gold coin from Luxembourg. 20 LUF, 1964 "Accession Grand Duke Jean". Au 900/1000 6.45 g
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #143

    Een 18e eeuws Frans percussie pistool met eendenbek loop. Slagpin omgebouwd medio 19e eeuw.

    An 18th-century French percussion pistol with a duckbill barrel. Firing pin converted in the mid-19th century.
    No longer available
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #357

    Een art deco vaas in aardewerk met een decor van bloemen en een vogel, A. Dubois, niet gemerkt.

    An Art Deco earthenware vase decorated with flowers and a bird, A. Dubois, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #658
    Val Saint Lambert

    Een vaas van polychroom pastelkleurig glaspasta. Gemerkt onderaan ‘Studio Crystal.’

    A vase made of polychrome pastel-colored glass paste. Marked at the bottom 'Studio Crystal.'
    No longer available
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #566

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric decoration.
    No longer available
    Dim. 166 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #597

    Een deels houtgesculpteerde armstoel met gobelin zit en rug waarop een middeleeuws tafereel met o.a. mythologische dieren in het decor.

    A partially wooden carved armchair with tapestry seat and back depicting a medieval scene with mythological animals in the decor.
    No longer available
    Dim. 121 x 66 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling : Vrijdag 18 & Zaterdag 19 Oktober van 10.00 tot 17.00.

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More