Other lots by Märklin
Other lots in this auction
-
#88
Een lot tin, bestaande uit een lampvoet, een terrine met schaal en pollepel, een onderzetter en een kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#23Märklin 4419; 84480
Een lot van drie goederenwagons op schaal HO, bestaande uit een gesloten wagon van Pepsi, een gesloten wagon ter herinnering aan het eerste elektrische modelspoor en een gesloten wagon ter gelegenheid van 10 jaar Märklin Club Nederland in 1998. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 28/35 -
#66
Een verzilverd metalen tantalus met drie glazen flessen. Zonder stoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 31 cm -
#97
Een verzilverd messingen treeftje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 16; h: 9 cm -
#113
Een houten magazinerekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 40 cm -
#38Märklin 4503; 4505 & 4513
Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen, bestaande uit twee platte wagons, een gesloten goederenwagon en een kipwagen op schaal HO. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#30Märklin 3921
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Als bouwpakket. Geassembleerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Estimate: € 55/65 -
#72Feltmann, Weiden
Een schaaltje van Beiers porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 25 cm -
#14
Een elektrische locomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bijgevoegd zes verschillende goederenwagons, bestaande uit een tankwagen van Shell, een dieplader, een silowagen, een wagon met wijnvaten, een koelwagen en een bananenwagen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 € -
#118
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 x 10 cm -
#127
Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#99
Een lot XIXe eeuws Frans en Brussels porselein, bestaande uit een paar vazen met handgeschilderde decors, (Eén hersteld) en twee tazza’s met bloemendecors. een theeserviesje, schoteltjes, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €