Other lots by Märklin
#48
“De gebroken kom”. Een Afrikaans beeld van gebeeldhouwd hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cm -
#109
Een lot van zes oude boeken, bestaande uit vier Duitstalige uitgaven met werken van Schiller, een Franstalige bijbel en een Nederlandstalige uitgave van het nieuwe testament.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#19Märklin
Een uitgebreid lot oude modelsporen op schaal HO, waaronder kruisingen, wissels, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 € -
#127
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Märklin 3392
Een BR 41 stoomlocomotief met getrokken tender van de Deutsche Bahn op schaal HO. Nieuwstaat. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 € -
#104
Een met been en verschillende houtsoorten ingelegd sigarettendoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 11,5 x 19 cm -
#79
Een houten vrouwentorso.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 38 cm -
#30Märklin 3921
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Als bouwpakket. Geassembleerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Estimate: € 55 / 65 -
#120
No longer availableOnline only -
#99
Een lot XIXe eeuws Frans en Brussels porselein, bestaande uit een paar vazen met handgeschilderde decors, (Eén hersteld) en twee tazza’s met bloemendecors. een theeserviesje, schoteltjes, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#86
Drie oude camera’s, bestaande uit een balgcamera van Kodak, een boxcamera van hawkeye en een Brownie. Allen in lederen tasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#85
Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
No longer availableOnline only