Other lots in this auction
-
#142F. Schmidt
“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#27
Een vleessnijbestek in houten staander met messingen pootjes.
Un ensemble de couverts à viande dans un support en bois avec des pieds en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 37 cmEstimate: € 15/25 -
#151Marcel Mijlemans
“Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de montagne avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#218R. Vermeylen
“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#33
Een albasten sfinx als schemerlampje.
Un sphinx d'albâtre comme lampe crépusculaire.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. l: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#79
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50/80 -
#252Yvonne Esser
“Huis tussen de bomen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
Maison au milieu des arbres . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1950.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#215
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#201Frans CroesPeriod: °1936
“De visioenen van Frater Democratio”. Een potloodtekening op papier. gesigneerd en gedateerd 1981.
Les visions du frère Democratio. Un dessin au crayon sur papier. signé et daté 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 25/40 -
#152
Een Heilig Hartvoorstelling van gedreven en verzilverd rood koper.
Une représentation du Sacré-Cœur en cuivre rouge battu et argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28,5 x 20,5 cm (z.k.)Estimate: € 50/80 -
#224
Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 40 cmEstimate: € 20/30