Similar lots by type
-
#714G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#479Dre
“Peruviaanse vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘01.
“Femme péruvienne”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘01.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#69W.K.
“Italiaans meer”. Aquarel. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1900.
“Lac italien”. Aquarelle. Monogrammée. Vers 1900.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#529Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#272F. Maxwell
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#474G Durvaerts
“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#322Alphonse Van Beurden
“Havenzicht met zeilboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voiliers dans le port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#592
Een pagina uit “Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, geschreven door Ludolphus de Saxiona en uitgegeven te Antwerpen bij Gerard Leeuw. 1487 dus een zg. incunabel. Bovenaan versierd met een houtsnede.
Page du ““Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, écrit par Ludolphus de Saxiona et édité à Anvers chez Gerard Leeuw. 1487 ou un incunable. Le dessus décoré d’une gravure sur bois.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 20/25 -
#114A. Van Kooten
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte au vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 35/55 -
#539
“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Vrouwelijk en mannelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin et nu masculin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#724Charles Mertens
“Havenzicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue d’un port”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 75 cmEstimate: € 120/200 -
#492Richard Baseleer
“Kalmthoutse heide”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Bruyère de Kalmthout”. Gouache sur papier. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 48 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#552Edmée Radar
“Stilleven met pop fles en kist”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux poupée, bouteille et coffre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#449
“Vissersboot in de haven”. Gouache op papier. Niet gesigneerd.
“Bateau de pêche dans le port”. gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 31 x49 cmEstimate: € 20/30 -
#709
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#512Soutine
“Montmartre”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Soutine.
“Montmartre”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Soutine.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#99
“De visser”. Aquarel op papier.
“Le pêcheur”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 20/40 -
#354N. Karpov
“Engelse jachtscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de chasse anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#594
“Personage”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘C.A. Appel’.
“Personnage”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: C.A. Appel.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 2000/2200 -
#39
Een lot van zes olieverfschilderijtjes, waarvan vijf landschappen en een dorpszichtje.
Lot de six tableaux en huile, dont cinq paysages et une vue de village.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#542G.W. Elliot
“Zuiders zicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.
“Vue méditerranéenne”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#439P. Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“De torenbouwers”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Les constructeurs de tours”. Gravure. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937
“”Binnenerf”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#61
Een bol vaasje van glas met een gebronzeerd art deco decor met gestileerde bloemen. Gemerkt Lorrain France.
Vase sphérique art déco en verre à décor bronzé de fleurs stylisées. Marque Lorrain France.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#460Paco Rabanne pour homme
Twee vaporisators eau de toilette van telkens 100 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette, chaque fois de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#617Alphonse Hanne
Kinderen op de vlucht. Beeld van polychroom terracotta. Gesigneerd en genummerd.
Enfants à la fuite. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée et numérotée.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 180/200 -
#53
Een meerkleurig wandreliëf van Maria met kind. Gesigneerd Perignem. We voegen er een handgeschilderde tegel met een afbeelding van het Mariabeeld op de Eiermarkt te Antwerpen aan toe. Gesigneerd Jos Verbraeken.
Vierge à l’Enfant. Relief en faïence polychrome signé Perginem. Nous ajoutons un carreau peint à la main représentant la Vierge à l’Enfant du Marché aux Oeufs d’Anvers, signé Jos Verbraeken.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1Baccarat
“Uil”. Een beeldje van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
“Hibou”. Statuette en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. H 10,5 cmEstimate: € 20/25 -
#716
Een Jacobean armstoel van gesculpteerd eikenhout. XVIIe eeuw.
Fauteuil de style Jacobean en chêne sculpté. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#306
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 395 x 290 cmEstimate: € 200/220 -
#788
Lot van elf porseleinen voorraad-en kruidenpotten en alsook een bijpassend olie- en azijnstel. Lodewijk XV-stijl en versierd met een gedrukt decor van bessen.
Lot de onze pot à herbes et de provisions, ainsi que un huilier-vinaigrier. Style Louis XV et décoré de baies.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#340
Een paar straatmuzikanten van zamak.
Paire de musiciens de la rue en régule.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#478Lladro
“Meisje met kandelaar” en “Meisje met gans”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Respectievelijk gemerkt en in de geest van Lladro.
“Fille aux chandelier”. et “Fille à l’oie”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Respectivement marquée et dans le style de Lladro.No longer availableDim. H 21 cmEstimate: € 60/80 -
#783
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ijsemmer, een flessenhouder, een dienblad, twee fazanten, twee schaaltjes, een servethouder, twee theepotjes, een kannetje en een kandelaar.
Lot de métal argenté comprenant un seau à glace, un porte-bouteilles, un plateau, deux faisans, deux plats, un porte-serviettes, deux théières, une verseuse et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#124
“Stilleven met chrysanten”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux chrysanthèmes”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 40°/60