Other lots in this auction
-
#221
Een tweeloops jachtgeweer.
Un fusil à deux coups.No longer availableDim. L 115 cmEstimate: € 120/200 -
#578
Een lotje, bestaande uit drie kleine antieke stenen kruikjes, een kruikje van geglazuurd steengoed, een stenen olielampje en een fijn gesculpteerd beeldje van twee Fo-hondjes. We voegen er enkele hangertjes met mineralen aan toe.
Un lot, composé de trois petits pots antiques en pierre, un pot de grès émaillé, une lampe à huile en pierre et une statue finement sculptée de deux chiens de Fo. Nous ajoutons quelques pendentifs avec des minéraux.No longer availableDim. h: 4,5 - 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Bondgenotenlaan - Leuven”. Ets. Gesigneerd en genummerd 79/100 buiten de plaat.
“Bondgenotenlaan - Leuven”. Gravure. Signée et numérotée 79/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 26 x 32,5 cmEstimate: € 50/80 -
#565
Een rond gebeeldhouwd eikenhouten houten tafeltje met marmeren blad en op getorste zuiltjes. Met bijpassend stoeltje.
Une table ronde en bois de chêne sculpté avec plateau en marbre et sur colonnes torsadées. Avec chaise assortie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#294Willocx
“Hoeve Pulhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Pulhof”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#3
Een bol karafje van paars kristal met gegraveerd decor en met 900‰ zilveren montuur. Gemerkt.
Une carafe convexe en cristal violet avec un décor gravé et un cadre en argent 900‰. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 45/65 -
#44
Een lot van drie handgeschilderde miniatuur vrouwenportretjes op ivoor (?), waarbij twee in ivoren en één in houten kadertje.
Lot de trois portraits féminins miniatures peints à la main sur ivoire (?), deux en ivoire et un dans un cadre en bois.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 - 12,5 x 11,5 cm (kaders)Estimate: € 150/200 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met een rechthoekig geslepen robijn van 7,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis taille rectangulaire de 7,02 ct. et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 2000/2200 -
#630
Een siervaas van meerkleurig en verguld Frans porselein met handvatten in de vorm van zwanenhalzen. Bijgevoegd een Chinees gemberpotje op messingen voet. (gerestaureerd).
Un vase décoratif en porcelaine française multicolore et dorée avec des anses en col de cygne. Inclus est un pot de gingembre chinois sur une base en laiton. (restauré).No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 70/90 -
#528
Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75/100 -
#473
Een paar grote schotels van Imari-porselein met decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Une paire de grands plats en porcelaine Imari à décor de fleurs et de paysages. Marqué en bas. Epoque Meiji.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200/250 -
#182Esser
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/120