Other lots in this auction
-
#123Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
Un double fétiche Luba vêtu de lin, de plumes et de miroirs. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45“La Belgique et la Guerre”. In vier delen. Georges Rency. Ed. Henri Bertels. Brussel, 1921 - 1923.
La Belgique et la Guerre. En quatre parties. Georges Rency. Ed. Henri Bertels. Bruxelles, 1921 - 1923.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#127Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#57E. Haegemans710“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#7Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyDim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#169AristonaEen oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.
Une vieille radio en bakélite. Type H88U. 1944.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een zilveren armband met dolfijnen.
Un bracelet en argent avec des dauphins.No longer availableOnline onlyDim. 41,13 gEstimate: € 50 / 70 -
#259Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#225Jean G. Beernaert“De De Keyserlei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
De De Keyserlei. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 48,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een gevarieerd lot porseleinen bonbonnières in diverse uitvoeringen. O.a. Staffordshire & Limoges. Zeven stuks.
Un lot varié de bonbonnières en porcelaine dans divers modèles. Y compris Staffordshire & Limoges. Sept pièces.No longer availableOnline onlyDim. b: 8 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#239Hans De JongPeriod: °1960“Alpenlandschap”. Zeefdruk. Gesigneerd.
Paysage alpin. Sérigraphie. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#180“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500 / 600



