Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.
Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.

Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.

Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.
Online only
Dim. 57,5 x 32,5 x 14 cm
SKU: 2510210254.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #254
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #245
    D. Steenwerckx

    “Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #99

    Een kunststof menubord, gedragen door een kok.

    Un tableau de menu en plastique, porté par un chef.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #216
    R. Vermeylen

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    GDV, Bruère

    Een porseleinen vijzel met stamper.

    Un mortier et un pilon en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #39

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal. Eén dop beschadigd onderaan.

    Deux carafes en cristal incolore taillé différentes. Un bouchon abîmé en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #112
    Junghans

    Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.

    Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #247

    Een lot chromo-albums e.d., waarbij uitgaves van Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, enz. Vele uitgaven niet compleet gevuld.

    Lot d'albums chromo et autres, dans lesquels des éditions de Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, etc. La majorité des éditions ne sont pas complètement remplies.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 180
  • #269

    “Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #30

    “Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.

    ”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    “Zicht op Dausenai an der Lahn”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232
    Roy

    “Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.

    ”Harpiste dans le bois”. Gouache. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More