Other lots by Capodimonte
-
#61Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyDim. H. 27 cmEstimate: € 40 / 50
Similar lots by type
-
#122
Een wilde eend van meerkleurig Engels aardewerk.
Un canard colvert de poterie anglaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107Goebel, Germany
“Maraboe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 535-78.
"Maraboo". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 535-78.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Goebel, Germany
“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#108Goebel, Germany
“Blauwe reigers”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 151-16 & 38 164-16.
« Hérons bleus ». Deux figurines de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 151-16 & 38 164-16.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 & 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Goebel, Germany
“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103Goebel, Germany
“Jungbauer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave van de M.I. Hummel Club 1994/95. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Jungbauer". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Numéro du M.I. Hummel Club 1994/95. Marqué en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#114
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd. Italiaans werk. Op houten sokkel.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué et signé au dos. Travail italien. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Goebel, Germany
“Mantsjoerijse kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 149-25.
"Grue de Mandchourie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 149-25.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123Cortendorf, W-Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolores. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#111Goebel, Germany
Een lot van zes vogeltjes van meerkleurig biscuit. De twee grootste gemerkt.
Lot de six oiseaux en biscuit multicolore. Les deux plus grands marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 9 cmEstimate: € 50 / 60 -
#125
Een olifantje van geglazuurd aardewerk. Tijdperk art deco.
Un éléphant en terre cuite vernissée. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 cmEstimate: € 15 / 25 -
#121
Een gestileerde haan van geglazuurd terracotta. Jaren ‘70. Achteraan gesigneerd ‘Karel’.
Un coq stylisé en terre cuite vernissée. années 70. Signé 'Karel' au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#124
Een haan van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Un coq en biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#120
Drie beeldjes van gekleurd biscuit, waaronder een druivenoogster op een ezeltje (H. 24 cm). Italiaans werk. Achteraan gemerkt.
Trois figurines colorées en biscuit, dont une vendangeuse sur un âne (H. 24 cm). Travail italien. Marquées au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#102Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#116Lladro
“Een jonge clown met hondje” ‘H. 15 cm), “Een meisje met kat en hond” (H. 13 cm) en “een bloemenjongen” (H. 24 cm). Drie beeldjes van gekleurd porselein. Onderaan gemerkt.
“Un jeune clown avec un chien” 'H. 15 cm), « Une fille avec un chat et un chien » (H. 13 cm) et « Un garçon fleuri » (H. 24 cm). Trois figurines de porcelaine colorée. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#99Goebel, Germany
“Ekster”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 019-26.
"Pie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 019-26.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112Mangani Porcellane d’arte, Italia
Twee kandelaars van blauwwit porselein en messing. Onderaan gemerkt.
Deux bougeoirs en porcelaine bleue et blanche et laiton. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 33,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#105Goebel, West-Germany
“Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.
"Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Goebel, Germany
“Amerikaanse witte pelikaan”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 524-18.
"Pélican blanc d'Amérique". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 524-18.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#104Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#109Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#91Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#2Triade, Italia
“Herder met schapen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp van Benacchio. Gemerkt. Een blaadje aan de stronk en één achteraan beschadigd.
"Berger avec des moutons". Un groupe de biscuit multicolore. Conception par Benacchio. Marqué. Une feuille sur la souche et une au dos abîmées.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#46Goebel, Germany
“Fleißiges Lieschen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 239/c.
"Fleissiges Lieschen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/c.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#58Goebel, germany
Een meerkleurig jaarbordje uit de reeks van M.I. Hummel. 22ste uitgave uit een reeks van 25. No. 288. 1992. Gemerkt.
Une plaque d'année multicolore de la série de M.I. Hummel. 22e numéro d'une série de 25. No. 288. 1992. Marqué.eNo longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#20Goebel, West-Germany
“Birthday candle”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 407. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave voor leden van de Goebel Collectors club No. 10. Kaarsje gebroken.
"Bougie d'anniversaire". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 407. Édition exclusive pour les membres du Goebel Collectors club No. 10. Bougie cassée.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#81
“Jonge vrouw met gans” & “Meisje met lam”. Twee groepjes van meerkleurig kunststof in de stijl van Capodiomente.
"Jeune femme à l'oie" & "Fille à l'agneau". Deux groupes de plastique multicolore dans le style de Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 & 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#40Goebel, Germany
“Er liebt mich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 380. Speciale editie Goebel collector’s Club no.5. 1972.
"Er liebt mich." Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 380. Édition spéciale Goebel collector's Club n°5. 1972.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#12Goebel, Germany
“Rechts oder links”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 493. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Droite ou gauche". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 493. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#115
Driedelig kaststelletje bestaande uit drie coupes van wit en grijs biscuit versierd in art nouveaustijl met Bacchantes en putti.
Garniture de trois pièces composée de trois coupes en biscuit blanc et gris à décor de style Art Nouveau de Bacchantes et de putti.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#84Goebel, Germany
“Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.
Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62Porcellane Principe, Capodimonte
“Christus met de doornenkroon”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Ontwerper Capolla.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Un buste de biscuit multicolore. Marqué. Designer Capola.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#21Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30 / 40