“Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

"Mother and child," a modern bronze sculpture.
Dim. h 17 cm
SKU: 1612250065.
Categories: Beeld, Brons, XXIe eeuw.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #65
Estimate: € 120 / 160

  • #188

    “Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Young shepherd," a bronze sculpture on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #57

    Een set vintage kerstfiguren, jaren 50. Van beschilderd plaaster. Twee koningen hebben schade en de hoorn van een engel is manco.

    A set of vintage Christmas figures from the 1950s. Made of painted plaster. Two kings have damage and the horn of an angel is missing.
    Dim. Hoogte 5-18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #31

    Een lot van 3 porseleinen Napoleontische soldaten: Officier des Chasseurs, Grenadier de la Garde en Officier des Hussards.

    A lot of 3 porcelain Napoleonic soldiers: Officer of the Chasseurs, Guard Grenadier, and Officer of the Hussars.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.

    A white marble sculpture of a partially mummified woman surrounded by snakes. Signed Elmer.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #117

    Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.

    A large cut mirror, gilt frame with crest.
    Dim. 170 x 89 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #68

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #191

    Een aardewerken hond met resten van polychromie.

    An earthenware dog with remains of polychromy.
    Dim. 41 x 25 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #103
    Wilhelmsfeld

    Een vroeg 20ste eeuws geglazuurd keramisch beeld van twee leeuwinnen in rust, gemerkt Wilhelmsfeld.

    An early 20th-century glazed ceramic sculpture of two resting lionesses, marked Wilhelmsfeld.
    Dim. 13 x 39 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #121
    Dominic Benhura

    “Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #73

    Een lot van twee 19e eeuwse beeldjes, meerkleurig porselein, in de stijl van Meissen, niet gemerkt. Toegevoegd een engeltje en een cornetvaasje.

    A lot of two 19th-century figurines, multi-colored porcelain, in the style of Meissen, unmarked. Also included is an angel and a cornet vase.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #112

    ‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.

    'Yellow', an abstract composition of plaster and pigment on canvas. In the style of Bram Bogart. Not signed.
    Dim. 51/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Een mahoniehouten schildersezel in Louis XV stijl.

    A mahogany painting easel in Louis XV style.
    Dim. h 190 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een kristallen uil/paperweight, gemerkt en met originele verpakking.

    A crystal owl/paperweight, marked and with original packaging.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een set van 2 bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A set of 2 bronze bookends in the shape of elephants.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #23

    “Verliefd koppel”, een modernistisch bronzen beeldje op groen marmeren sokkeltje. Monogram?

    "In love couple," a modernist bronze sculpture on a green marble base. Monogram?
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.

    A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #111

    Een lot van twee bronzen paarden, niet gesigneerd.

    A lot of two bronze horses, not signed.
    Dim. 45 x 55 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #113
    Corrado Vigni

    ‘Giovinetta’, een gepatineerde bronzen buste van een jonge vrouw met ontblote borsten. Getekend C. Vigni. Was een geschenk aan de consul van Italië, dhr. Gino Pasqualucci.

    'Giovinetta', a patinated bronze bust of a young woman with exposed breasts. Signed C. Vigni. A gift to the Italian consul, Mr. Gino Pasqualucci.
    Dim. Hoogte 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #168

    “Herderinnetje”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Herderinnetje" a bronze statue on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #88

    Een commode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV stijl, kleine schade.

    A chest of drawers in Louis XV style with a marble top and bronze fittings, minor damage.
    Dim. 91 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    “Smid en zijn zoon”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Blacksmith and his son", a bronze sculpture on marble base, in the style of Moreau.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #154

    ‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    'Drinkebroeder', oil on panel. Not signed.
    Dim. 22/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #52
    Jef Lambeaux

    ‘Twee kinderen’. Een studie in potlood naar model. Getekend Jef Lambeaux.

    ‘Two children’. A pencil study from a model. Signed by Jef Lambeaux.
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 250
  • #262
    Gaby De Pauw

    “Damesportret.” Houtskool op papier, gesigneerd.

    "Ladies portrait." Charcoal on paper, signed.
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133

    Een marmeren hoogreliëf met mythologische voorstelling.

    A marble high relief depicting a mythological scene.
    Dim. 24.5 x 55 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #136

    Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.

    A Chinese daybed without railing. 19th century.
    Dim. 46 x 153 x 94 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #8

    Een dokter aan zijn werktafel, zilver, gemerkt 925, op marmeren voetje.

    A doctor at his desk, silver, marked 925, on a marble base.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 kt geelgouden ketting met twee hangers met de voorstelling van Modonna en kind en een Heilige voordtelling en Heilig Hart. Gemerkt France. M.F. 1921.

    An 18 kt yellow gold necklace with two pendants depicting Madonna and Child and a Holy representation with Sacred Heart. Marked France. M.F. 1921.
    Dim. 6,52 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #108

    Een bronzen beeld van een Griekse krijger met schild. Op arduinen sokkel.

    A bronze statue of a Greek warrior with shield. On a pedestal of blue stone.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #86

    Een massief eikenhouten vignerontafel op centrale driepoot.

    A solid oak vigneron table on central tripod.
    Dim. h 75 x Ø 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #22
    Marcel Veldeman

    ‘Oud dorpszicht met kerk’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.

    'Old village view with church', oil on canvas. Signed M. Veldeman.
    Dim. 60/70 cm
    Estimate: € 50 / 70

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00