#383Een lot Chinees porselein bestaande uit een vaas in blauw-wit met een visser en een muzikant, een kom met haarlijnscheur en een aardewerken kom in celadon glazuur.
A lot of Chinese porcelain consisting of a blue and white vase depicting a fisherman and a musician, a bowl with a hairline crack, and a celadon glazed earthenware bowl.No longer availableDim. h25(vaas)xØ22cm(kom)Estimate: € 50 / 80 -
#613Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.
#456Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.
#554Een 19de eeuwse klassieke staande klok.
#50Een twee rijen parelhalssnoer met zilveren slot bezet met amethist.
A double strand pearl necklace with a silver clasp set with amethyst.No longer availableDim. L: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281“De Vier Uyterste van den Mensch”, “met eene voor-afgaende beschryvinge van de kortheyd, ellendigheyd, en het oogwit van 't menschelyk leven”. Een boek door J.H. Heyliger, t’Antwerpen, 1754. Bijgevoegd “De navolging van Christus” door “Thomas A Kempis”, 1855.
"The Four Last Things of Man", "with a preceding description of the brevity, misery, and purpose of human life." A book by J.H. Heyliger, Antwerp, 1754. Included "The Imitation of Christ" by Thomas A Kempis, 1855.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#486HerizEen Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 385x276 cmEstimate: € 150 / 250 -
#395Een antiek Chinees kastje met 2 deurtjes en 5 lades.
A Chinese cabinet with 2 doors and 5 drawers.No longer availableDim. 103 x 100 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120