#75Een lang halssnoer met grijze parels.
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#610Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljant en vier kleine diamanten oude slijp.
An 18 kt white gold ring set with one brilliant cut diamond and four small old cut diamonds.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#97Schuco“Elektro-Record 5555”, een vintage kunststoffen speelgoed boot op batterij, in originele doos. En “Schuco 3000”, een vintage metalen speelgoed autootje met opdraaisleutel, in originele doos.
"Elektro-Record 5555," a vintage plastic toy boat with battery operation, in original box. And "Schuco 3000," a vintage metal toy car with wind-up key, in original box.No longer availableDim. 31 & 11 cmEstimate: € 150 / 250 -
#431Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.
A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.No longer availableDim. 29 x 46 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#432Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 2,5 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#11NAO by LladroEen tafellampje in meerkleurig porselein met de voorstelling van een fluitspelende jongen met schaapjes, NAO by Lladro, 1987.
A table lamp in multicolored porcelain depicting a boy playing the flute with sheep, NAO by Lladro, 1987.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.
An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#456Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.
A mechanically woven carpet with a geometric pattern.No longer availableDim. 306x206 cmEstimate: € 25 / 35