#208Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.
A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#1Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.
#238“St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.
"St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#45Een 18 kt geelgouden ring bezet met amethist van +- 1 ct. en fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold ring set with amethyst of +- 1 ct. and fine pearls.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 200 / 250 -
#267Steiff, Märklin“Gürteltier 45 für Märklin”, een pluche gordeldier geproduceerd door Steiff voor Märklin voor het 150-jarige bestaan van Texas. Nr 999147, in ongeopende originele plastic verpakking.
"Gürteltier 45 for Märklin", a plush armadillo produced by Steiff for Märklin for the 150th anniversary of Texas. No. 999147, in unopened original plastic packaging.No longer availableDim. l 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#677Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.
Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#521Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuur varend op een vis. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with a sculpted figure sailing on a fish. Peru.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#366Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.
#137Een meerkleurig glaspasta vaas met een geëtst blader en floraal decor. Draagt handtekening “Muller Frères Luneville.
A multicolored glass paste vase with etched leaf and floral decoration. Signed "Muller Frères Luneville."No longer availableDim. 33 x Ø 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#383Een lot Chinees porselein bestaande uit een vaas in blauw-wit met een visser en een muzikant, een kom met haarlijnscheur en een aardewerken kom in celadon glazuur.
A lot of Chinese porcelain consisting of a blue and white vase depicting a fisherman and a musician, a bowl with a hairline crack, and a celadon glazed earthenware bowl.No longer availableDim. h25(vaas)xØ22cm(kom)Estimate: € 50 / 80