#369Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.
Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220 -
#383Een lot Chinees porselein bestaande uit een vaas in blauw-wit met een visser en een muzikant, een kom met haarlijnscheur en een aardewerken kom in celadon glazuur.
A lot of Chinese porcelain consisting of a blue and white vase depicting a fisherman and a musician, a bowl with a hairline crack, and a celadon glazed earthenware bowl.No longer availableDim. h25(vaas)xØ22cm(kom)Estimate: € 50 / 80 -
#491Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.No longer availableDim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
#615Een rij vintage cinemastoelen in serie met 4 klapbanken en gestoffeerde zitting. Dewelke afkomstig uit de Antwerpse zaal De Roma. Stoffering met verweer.
A row of vintage cinema seats in series with 4 folding benches and upholstered seats. Some are from the Antwerp venue De Roma. Upholstery shows wear.No longer availableDim. 93 x 230 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#443Een lot bestaande uit 6 beeldjes van vissen in diverse materie; steen, brons, hout, etc. met diverse afkomst.
A lot consisting of 6 fish figurines in various materials; stone, bronze, wood, etc. with diverse origins.No longer availableDim. 25 & ... & 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#170Een 18 kt geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 4 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of approximately 4 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#31Een schouwklokje van zamak met een beeld van een dame met pop en kind.
A clock in zinc alloy with a figure of a lady with a doll and child.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800