“Moeder en kind met gouden gewaad”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Jan Van Puyenbroeck

Eight cut crystal wine glasses with colored bowls. Not marked. (1 chip on the bottom of the base).
Dim. 75 x 65 cm
SKU: 1712240189.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #189
Estimate: € 300 / 400

  • #23

    Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin in verschillende uitgaven.

    A lot of 6 collector's albums related to Spirou and Franquin from various editions.
    Estimate: € 30 / 50
  • #369

    Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.

    Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.
    Estimate: € 40 / 50
  • #108
    Amphora, Czechoslovakia

    Een Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.
    Dim. 33,5 x Ø 19 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #383

    Een lot Chinees porselein bestaande uit een vaas in blauw-wit met een visser en een muzikant, een kom met haarlijnscheur en een aardewerken kom in celadon glazuur.

    A lot of Chinese porcelain consisting of a blue and white vase depicting a fisherman and a musician, a bowl with a hairline crack, and a celadon glazed earthenware bowl.
    Dim. h25(vaas)xØ22cm(kom)
    Estimate: € 50 / 80
  • #226

    Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 fauteuils, gesculpteerd houtwerk en een bloemenstof.

    Dim. 86 x 123 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #491

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #615

    Een rij vintage cinemastoelen in serie met 4 klapbanken en gestoffeerde zitting. Dewelke afkomstig uit de Antwerpse zaal De Roma. Stoffering met verweer.

    A row of vintage cinema seats in series with 4 folding benches and upholstered seats. Some are from the Antwerp venue De Roma. Upholstery shows wear.
    Dim. 93 x 230 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #443

    Een lot bestaande uit 6 beeldjes van vissen in diverse materie; steen, brons, hout, etc. met diverse afkomst.

    A lot consisting of 6 fish figurines in various materials; stone, bronze, wood, etc. with diverse origins.
    Dim. 25 & ... & 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #170

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 4 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of approximately 4 ct.
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #31

    Een schouwklokje van zamak met een beeld van een dame met pop en kind.

    A clock in zinc alloy with a figure of a lady with a doll and child.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00