“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Piet Jacobs
Period: °1934

“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 60 x 140 cm
SKU: 0104190246.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #246
Estimate: € 80 / 120

  • #147

    Een lot van negen chromo-albums: - “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia. - “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama. Allen compleet en in goede staat.

    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #137

    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #87

    Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.

    Online only
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #22

    Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #269

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #160
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Scheur in het doek.

    ”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.
    Online only
    Dim. h 21 cm l 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #291

    Een vogel van blauw Muranoglas.

    Online only
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #292
    Longwy

    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #208

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #144

    Vijf chromo-albums: - Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques. - Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #270

    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #279
    Mamree

    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00