#17Frans Van Giel‘Twee veulens ten velde’, een ets op papier, getekend Van Giel F. en gedateerd ‘56.
'Two foals in the field', an etching on paper, signed by Van Giel F. and dated '56.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 15 / 25 -
#149“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Still life with flowers." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#197Een lot van 3 prints op papier met personages. Diverse afmetingen.
#387“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#356‘Dots’, een modern schilderij met vele stippen op een witte achtergrond.
#4Tournay“4de Korporaal van het 2de interne korps.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1939.
"4th Corporal of the 2nd Internal Corps." Mixed media on paper. Signed. Dated 1939.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100 -
#369Een uitgestoken tropisch houten reliëf met voorstellingen van Boeddha. Thailand.
#21Bessiest(?)“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 48x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
"Still Life with fruit". Oil on panel.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 36,5 cmEstimate: € 100 / 120