#504Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.
Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.No longer availableDim. 88/76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#351Een Chinese penseelvaas met fauna en flora in het decor.
#335Jos VerdegemPeriod: 1897-1957“Jonge boerin”, een ets, genummerd 15/18, gesigneerd buiten de plaat Jos. Verdegem, zelfdruk 1938.
#41CapodimonteEen meerkleurig porseleinen tafellamp, gemerkt.
A multi-colored porcelain table lamp, marked.No longer availableDim. h 40 x Ø 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Een butlerspiegel met vergulde lijst.
#444Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006“Staand naakt met hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout. Genummerde Epreuve d’Artiste, XI/XX.
"Standing nude with hat," a color lithograph, signed by Jef Van Tuerenhout. Numbered Artist's Proof, XI/XX.No longer availableDim. 55/37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#51Yves LohePeriod: 1947 - ....Bronzen sculptuur met meerkleurige glazen paardenkop, gesigneerd Lohe.
"Hut by the mountain lake with drying laundry," watercolor on paper, unsigned.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 40 / 60