Similar lots by type
-
#2“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#281CapodimonteEen jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.
Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.
Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, qui écrase le nain Muyalaka, symbole de l’ignorance.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#237Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Een djembé speler, een kruikdrager en een fantasiebuste. Drie houten beeldjes.
Un joueur de djembé, un porteur de cruche et un buste fantaisie. Trois figurines en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm - 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#27Een houten gazellebeeldje, versierd met glazen vlakjes, spiegeltjes deels verzilverd.
Une figurine de gazelle en bois, décorée de surfaces en verre, miroirs en partie argentés.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#195Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#288Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.No longer availableOnline onlyDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#193Karel Holemans“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#74Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#277Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#8Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#137Een messingen wandklokje achter bol glas en met koord.
Une horloge murale en laiton derrière un verre bombé et avec cordon.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#68Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met blauw-wit bloemendecor en met messingen handvat.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc et anse en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#139“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#59Een oude weerstandmeter in bakelieten kistje.
Un vieux compteur de résistance dans une boîte en bakélite.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 21 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 4& cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Een kleurloze kristallen coupe.
Une coupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40 / 45

