Dim. h: 65 cm
SKU: 1612250068.
Category: Beeld.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 80 / 120

  • #103
    Wilhelmsfeld

    Een vroeg 20ste eeuws geglazuurd keramisch beeld van twee leeuwinnen in rust, gemerkt Wilhelmsfeld.

    An early 20th-century glazed ceramic sculpture of two resting lionesses, marked Wilhelmsfeld.
    Dim. 13 x 39 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #281

    Een Oosterse muzikant, gedeeltelijk verguld brons.

    An Oriental musician, partially gilt bronze.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    “Smid en zijn zoon”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Blacksmith and his son", a bronze sculpture on marble base, in the style of Moreau.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #158

    Een set van 2 bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A set of 2 bronze bookends in the shape of elephants.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #23

    “Verliefd koppel”, een modernistisch bronzen beeldje op groen marmeren sokkeltje. Monogram?

    "In love couple," a modernist bronze sculpture on a green marble base. Monogram?
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    “Herderinnetje”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Herderinnetje" a bronze statue on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #112

    ‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.

    'Yellow', an abstract composition of plaster and pigment on canvas. In the style of Bram Bogart. Not signed.
    Dim. 51/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #57

    Een set vintage kerstfiguren, jaren 50. Van beschilderd plaaster. Twee koningen hebben schade en de hoorn van een engel is manco.

    A set of vintage Christmas figures from the 1950s. Made of painted plaster. Two kings have damage and the horn of an angel is missing.
    Dim. Hoogte 5-18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #111

    Een lot van twee bronzen paarden, niet gesigneerd.

    A lot of two bronze horses, not signed.
    Dim. 45 x 55 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #8

    Een dokter aan zijn werktafel, zilver, gemerkt 925, op marmeren voetje.

    A doctor at his desk, silver, marked 925, on a marble base.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65

    “Moeder en kind”, een modern bronzen beeld.

    "Mother and child," a modern bronze sculpture.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #73

    Een lot van twee 19e eeuwse beeldjes, meerkleurig porselein, in de stijl van Meissen, niet gemerkt. Toegevoegd een engeltje en een cornetvaasje.

    A lot of two 19th-century figurines, multi-colored porcelain, in the style of Meissen, unmarked. Also included is an angel and a cornet vase.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #31

    Een lot van 3 porseleinen Napoleontische soldaten: Officier des Chasseurs, Grenadier de la Garde en Officier des Hussards.

    A lot of 3 porcelain Napoleonic soldiers: Officer of the Chasseurs, Guard Grenadier, and Officer of the Hussars.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #113
    Corrado Vigni

    ‘Giovinetta’, een gepatineerde bronzen buste van een jonge vrouw met ontblote borsten. Getekend C. Vigni. Was een geschenk aan de consul van Italië, dhr. Gino Pasqualucci.

    'Giovinetta', a patinated bronze bust of a young woman with exposed breasts. Signed C. Vigni. A gift to the Italian consul, Mr. Gino Pasqualucci.
    Dim. Hoogte 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #3

    Een rozentak van smeedijzer, in de stijl van Van Boeckel.

    A wrought iron rose branch, in the style of Van Boeckel.
    Dim. Lengte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    “Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Young shepherd," a bronze sculpture on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #151

    Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.

    A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #191

    Een aardewerken hond met resten van polychromie.

    An earthenware dog with remains of polychromy.
    Dim. 41 x 25 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een kristallen uil/paperweight, gemerkt en met originele verpakking.

    A crystal owl/paperweight, marked and with original packaging.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.

    A white marble sculpture of a partially mummified woman surrounded by snakes. Signed Elmer.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #284
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    ‘De citadel’, een monochrome linosnede. Getekend binnen de plaat met monogram ‘JM’.

    'The citadel', a monochromatic linocut. Signed within the plate with monogram 'JM'.
    Dim. 41/32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72

    Een damesportret uit de XIXde eeuw. In oorspronkelijke lijst. Kleine letsels en restauratie.

    A portrait of a woman from the 19th century. In original frame. Small injuries and restoration.
  • #276
    Jos Jans
    Period: 1903 - 1989

    “De Denker”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 48/50 buiten de plaat.

    "The Thinker". Silkscreen print. Signed and numbered 48/50 outside of plate.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #189
    Achiel Strijbol
    Period: 1901-1966

    ‘Boszicht met oude brug’, olieverf op doek. Getekend A. Strijbol.

    'Forest View with Old Bridge', oil on canvas. Signed A. Strijbol.
    Dim. 46/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #100

    Een halssnoer met bijpassende armband bezet met parels en 18 kt geelgouden bolletjes en slot.

    A necklace with matching bracelet set with pearls and 18kt yellow gold beads and clasp.
    Dim. P: 7 mm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #237
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in originele verpakking. Model D-Link.

    A Dupont ballpoint pen in its original packaging. Model D-Link.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #155

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #45
    Cartier

    Een zwart lederen centuur met gesp in twee kleuren. Gemerkt en in originele doos.

    A black leather belt with a two-tone buckle. Marked and in original box.
    Dim. 120 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #234

    Een ingekleurde oude kaart van Vlaanderen. Ingelijst.

    A hand-colored antique map of Flanders. Framed.
  • #55

    Een ketting met een hanger van zilver met een 5 Franc munt van Leopold II en wapenschild. 1870.

    A necklace with a silver pendant featuring a 5 Franc coin of Leopold II and a coat of arms. 1870.
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00