Koos Van der Kaaij
Period: 1900 - 1976

"Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
Dim. 65cm
SKU: 2810250448.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #448
Estimate: € 120 / 260

  • #360

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #301

    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #155

    ‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

    'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.
    Dim. Hoogte 74 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #596

    Een ovaal art-deco bijzettafeltje, met marmeren blad.

    An oval Art Deco side table, with a marble top.
    Dim. H 61, B 42, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #132

    ‘Madonna en Kind’, olieverf op koper. 19e eeuw, niet getekend.

    'Madonna and Child', oil on copper. 19th century, not signed.
    Dim. 19/14 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #84
    Albert Caullet
    Period: 1875 - 1950

    ‘Rust na de rit’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    "Rest after the ride", oil on canvas. Signed; A. Caullet.
    Dim. 42/47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #180

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with white and black diamonds totaling 0.70 ct.
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #295

    Een handgeknoopt tapijt met slijtage.

    A hand-knotted carpet with wear.
    Dim. 190 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    Een zilveren melkkan en suikerpot met Londense keurmerken. Jaarletter K (1833), makersmerk van John & Henry Lias. Met een gezamelijk brutogewicht van 650 gram.

    A silver milk jug and sugar bowl with London hallmarks. Date letter K (1833), maker's mark of John & Henry Lias. Combined weight of 650 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #137

    “Jonge vrouw met luit”, een bronzen beeld op marmeren sokkel naar Auguste Moreau. Draagt handtekening.

    "Young woman with lute", a bronze sculpture on a marble base after Auguste Moreau. Bears signature.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #561
    Technics

    Een mini-stereoketen, bestaande uit een cassettedeck MO2 Direct Drive, een voorversterker SU-C01, een versterker SE-C01 en een “Power Supply Unit” SH-C01.

    A mini stereo system, consisting of a cassette deck MO2 Direct Drive, a preamplifier SU-C01, an amplifier SE-C01, and a Power Supply Unit SH-C01.
    Dim. 24x21x30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    “Faun met kind en putti”, een terracotta beeld, naar Clodion. Gelijmde bokkepoot.

    "Faun with child and putti," a terracotta sculpture, after Clodion. Glued goat's leg.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Ubisoft - Ubicollectibles

    “Assassins Creed - Hidden Blade.” Kunststof en leder ‘cosplay’ stuk.

    "Assassin's Creed - Hidden Blade." Plastic and leather 'cosplay' piece.
    Dim. 20,5 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #398
    Revox

    Een High Fidelity Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970. In een beschermkast met deksel.

    A High Fidelity Stereo Tape Recorder. With two 26.5 cm reels. Circa 1970. In a protective case with lid.
    Dim. 38x52x22 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #134
    Louis Clesse

    ‘Oude vrouw met hoofddoek’, olieverf op paneel. Getekend Louis Clesse. Impressionistisch schilder, leerling van de academie te Elsene.

    ‘Old Woman with Headscarf’, oil on panel. Signed by Louis Clesse. Impressionist painter, student of the Academy of Elsene.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00