#80Een lot van 6 Koreaans aardewerken theekopjes.
#126Een set gesculpteerde ebbenhouten boeksteunen, Afrikaans werk.
A set of carved ebony bookends, African craftsmanship.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#249LumedartEen lot van 3 beeldjes in biscuit op een messing voetstuk, gemerkt Lumedart.
A lot of 3 porcelain figurines on a brass base, marked Lumedart.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#74Amilcare SantiniEen Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
An Ivorine statue of the Greek goddess Hebe. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een lot van 4 porseleinen beeldengroepen van koetsen en bijhorende figuren. De grootste met schade aan een paard.
#38Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with multicolored various decorations, one of which is marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124Een set van 2 retro geel koperen kraanvogels.
A set of 2 retro yellow copper cranes.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#39Een set van 2 beeldjes voorstellend een jong paardrijdend koppel, lichte schade.
A set of 2 figurines depicting a young couple riding horses, slight damage.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 24 x 11 cmEstimate: € 15 / 25 -
#34Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
A lot of 4 porcelain figurines, 2 couples, one man with glued head and other damage.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#145“Kind met pop”, een gegoten beeld in kunststof met een bronspatine.
"Child with doll", a cast plastic sculpture with a bronze patina.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 10 / 20 -
#269Een vintage aardewerken crucifix in Perignem stijl.
#16Henriot QuimperEen lot van 3 sierborden in Bretoens aardewerk en figuratief decor. 2 kleintjes en 1 middelmaat. Gemerkt.
A lot of 3 decorative plates in Breton earthenware with figurative decor. 2 small and 1 medium-sized. Marked.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24 & 15,5 cmEstimate: € 30 / 60 -
#61Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#210Een lot van 2 honden in bronskleurig metaal.
A pair of 2 dogs in bronze-colored metal.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x l 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#264ImariEen lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
#75“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue.No longer availableOnline onlyDim. 67 cmEstimate: € 40 / 60
#216Een koperen koffiezetapparaat, retro coffee maker, ongebruikt.
A copper coffee maker, retro coffee maker, unused.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#24Paul BocuseEen glazen wijn decanteer karaf en koeler.
A glass wine decanter and cooler.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 16 cmEstimate: € 20 / 40 -
#68Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.
A lot consisting of a Royal Copenhagen porcelain plate and two square ceramic bowls, featuring images of the Little Mermaid in blue and gray tones, in the Langelinie style, all marked and from the 20th century, produced in Denmark.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#248Een tafellamp in Tiffany stijl met enkele stukjes van het glas gebroken en de voet geschilderd.
A table lamp in Tiffany style with some pieces of glass broken and the base painted.No longer availableOnline onlyDim. h 55 x Ø 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#144Val Saint Lambert“Christmas 1980”, een collectors editie bord van Val Saint Lambert, gesigneerd en genummerd 194/1000.
"Christmas 1980", a collector's edition plate by Val Saint Lambert, signed and numbered 194/1000.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#270Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
#211Yourin Artiom Perkeo“Kindjes in ei”. Een paar vintage kunststoffen beeldjes, waarvan 1 door Yourin Artiom voor Perkeo.
#150Een lot van 58 Suske & Wiske SC strips, varia titels en uitgaven.
A lot of 58 Suske & Wiske softcover comics, various titles and editions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80