Similar lots by type
-
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#1
Een lot van 4 bronzen Ashanti figuurtjes.
-
#84
“Guanyin”. Een paar Chinees porseleinen vintage beeldjes. 1 met herstelling aan de vingers.
"Guanyin". A pair of Chinese porcelain vintage figurines. 1 with repair to the fingers. -
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom. -
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
-
#20
Een lot van 4 porseleinen beeldengroepen van koetsen en bijhorende figuren. De grootste met schade aan een paard.
-
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#39
Een set van 2 beeldjes voorstellend een jong paardrijdend koppel, lichte schade.
-
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#243
Een vintage porseleinen wijwatervaatje. Verso tekst “Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium”.
A vintage porcelain holy water stoop. On the back, the text reads "Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium". -
#155
Een lot van 4 varia beeldjes, diverse afbeeldingen in hout, steen, been en metaal.
A lot of 4 miscellaneous figurines, various images in wood, stone, ivory, and metal. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#16Henriot Quimper
Een lot van 3 sierborden in Bretoens aardewerk en figuratief decor. 2 kleintjes en 1 middelmaat. Gemerkt.
-
#38
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.
-
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
-
#34
Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
-
#13
Een lot van 3 porseleinen sierborden. Diverse taferelen.
Other lots in this auction
-
#87
Een lot cameras bestaande uit: Agfa Iso Rapid, Canon Prima Zoom Mini, Agfamatic 2000 flash pocket, Kodak Instamatic 300. Toegevoegd zijn twee statieven (driepoot enj tafel-statief), en andere toebehoren.
Online onlyPlace a bid › -
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#151Marvel Comics
“Groot Superhelden bordspel boek”. Een vintage NL spel met Marvel Comics illustraties.
"Large Superheroes board game book". A vintage Dutch game featuring Marvel Comics illustrations. -
#185
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging. -
#33Hergé
Een lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
-
#91
Een lot varia Afrikaanse items, bestaande uit een houten beeldje, stenen beeldje, 2 houten gelaten wanddeco en een masker.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#85
Een vijfentwintigtal souvenirlepeltjes van verzilverd metaal en een Delts aardewerken potje en een Stein.
-
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
-
#43Eumig
Een vintage 8mm, Eumig P8 Phonomatic projector, in originele verpakking.
-
#15
Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
A zinc squirrel on a blue stone pedestal. -
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939