Similar lots by type
-
#247Giuseppe Armani Capodimonte
Een lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25cmEstimate: € 40/60 -
#228
Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20/30 -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#105
Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 40cmEstimate: € 40/60 -
#82
Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
A vintage earthenware bust of a young girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20cmEstimate: € 40/60 -
#77
Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20/40 -
#157Maria Innocentia Hummel
Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 13,5 cmEstimate: € 10/20 -
#106
Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.
A zamak sculpture of a young vagabond with a backpack on his shoulder.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 39 cmEstimate: € 10/20 -
#80Satsuma
Een paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25cmEstimate: € 20/40 -
#236
“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 51 x 43cmEstimate: € 40/60 -
#155
Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 10/20 -
#81
Een bronzen beeldje van een meisje op een boomstronk met een marmeren voetje.
A bronze statue of a girl on a tree stump with a marble base.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 20/30 -
#227
Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 22,5cmEstimate: € 40/60 -
#134
Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.
A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 78 x 30cmEstimate: € 60/80 -
#127Lladro
‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#131
Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
A pair of glass paste sculpted swan figurines.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 37cmEstimate: € 40/60 -
#235
Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/60 -
#93
Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
A bronze figurine of an Asian figure wearing a straw hat.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#63JHM Martens
Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 18 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#194
Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20/30 -
#66
Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
A lot of 4 African wooden figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 20/30 -
#225
Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#71Rozé Santon
Een lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
A set of 4 handcrafted pottery Santon figurines. Marked Rozé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 30cmEstimate: € 40/60 -
#153Lladro
Een lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 11.5 cmEstimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#220Limoges France
Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 15/25 -
#614Matthyssens
“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#18Flora Plateel, Gouda
Een Hollands Gouda handgeschildeed aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 15cmEstimate: € 30/60 -
#79
Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 30/50 -
#218
Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 24 x 40cm -
#217
Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h 69 cmEstimate: € 20/30 -
#12
Een gesculpteerd houten etnisch masker, muurdeco. Barstjes aan de oorlellen en een paar hout gesculpteerde boekensteunen met een Afrikaans type man en vrouw.
A wood sculpted ethnic mask, wall deco. Cracks on the earlobes and a pair of wood-carved bookends depicting an African-type man and woman.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 20cmEstimate: € 30/50 -
#17
Een handbeschilderd opaline vaas met floraal decor. En een opaline olielamp met floraal decor.
A hand-painted opaline vase with floral decoration. And an opaline oil lamp with floral decoration.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 27 x Ø15cmEstimate: € 40/60 -
#169
Een bronskleurige buste van een kindje in kunststof met een fijn laagje koper.
A bronze-colored bust of a child made of plastic with a fine layer of copper.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 22 cmEstimate: € 40/80 -
#198
Een lot van7 zijden stropdassen. 4 x Charvet, 1 Yves Saint Laurent, 1 Valentino en 1 Nina Ricci.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#62
Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.
A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 32.5 cmEstimate: € 30/50 -
#151Roemer
Een lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13,5cmEstimate: € 60/90